REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Słodka" laleczka Annabelle nadchodzi... i wystąpi we własnym filmie

Pamiętacie creepy lalkę Annabelle z początku "The Conjuring" ("Obecność")? Ta demoniczna zabawka wystąpi solo i będzie główną „atrakcją” horroru, pt. "Annebelle". Oficjalna premiera filmu już 3-go października. Strach się bać?

08.07.2014
10:00
„Słodka” laleczka Annabelle nadchodzi… i wystąpi we własnym filmie
REKLAMA

Krótki wątek Annabelle w "The Conjuring" wydawał się osadzony trochę na siłę, tak aby wzmocnić przeświadczenie widza, że film jest opary na „faktach”. Trzeba jednak przyznać, że krótka historyjka o nawiedzonej przez demona lalce wypadła całkiem nieźle (strasznie?). Pytanie tylko brzmi, czy ta historyjka zasługuje na kilkudziesięciominutową adaptację.

REKLAMA

REKLAMA

We wstępie "The Conjuring" Annabelle sprawdziła się idealnie, nadając odpowiedni klimat produkcji, co innego jednak, gdy nawiedzona lalka stanie się głównym bohaterem fabuły. Jedynym wyjściem z tej sytuacji byłoby nietraktowanie tej historii „serio”, czyli tak jak w przypadku innego hitu z nawiedzoną lalką w roli głównej – Chucky. Fabuła "Annabelle" ma być prequelem do wydarzeń z "The Conjuring" – czyli przejęciem lalki przez małżeństwo Warrenów. Za produkcją mają stać James Wan i John Leonetti (producent i reżyser "The Conjuring"), w obsadzie zobaczymy Annabelle (przypadek?) Wallis, Warda Hortona i Alfre Woodard.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA