REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Lana Del Rey śpiewa dla Adaline. Posłuchaj jej nowego utworu "Life is Beautiful"

Lana Del Rey określana mianem "gangsta Nancy Sinatry" kilka lat temu szturmem wkroczyła na międzynarodowy rynek muzyczny. Del Rey na swoim koncie ma 3 albumy (czwarty, który miałby się ukazać pod tytułem "Honeymoon" planowany jest na ten rok), a także wiele utworów stworzonych na potrzeby różnych produkcji. Kolejny możemy usłyszeć w trailerze do filmu "Wiek Adaline". Obraz do polskich kin wejdzie już 15 maja 2015 roku.

22.04.2015
11:44
Lana Del Rey i jej nowy kawałek Life is Beautiful
REKLAMA
REKLAMA

Life is Beautiful to nowy kawałek Lany Del Rey, powstały z myślą o produkcji Lee Tolanda Kriegera, w którym główną rolę zagra Blake Lively. Aktorka wcieliła się w tytułową Adaline Bowman, kobietę, która w wyniku wypadku przestaje się starzeć. Kiedy poznaje mężczyznę swojego życia zastanawia się, czy nie zrezygnować dla niego ze swojej nieśmiertelności.

REKLAMA

Oprócz dołożenia swojej cegiełki do soundtracku "Wieku Adaline", Lana Del Rey nagrała utwory dla kilku innych produkcji. Na początku roku w polskich kinach odbyła się premiera filmu "Wielkie oczy" Tima Burtona, gdzie mogliśmy usłyszeć Big Eyes oraz I Can Fly. W ubiegłych latach powstały też utwory do "Czarownicy" i "Wielkiego Gatsby'ego".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA