REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tak wygląda nowa Lara Croft! Już zaczęli kręcić reboot Tomb Raidera

Alicia Vikander, czyli nowa Lara Croft już pracuje na planie przyszłorocznego Tomb Raidera. Producenci nie mogli wybrać lepszej i bardziej utalentowanej aktorki do tej roli.

06.02.2017
20:14
Tak wygląda nowa Lara Croft! Już zaczęli kręcić reboot Tomb Raidera
REKLAMA
REKLAMA

Lara Croft to ikona przemysłu growego i zaryzykuję stwierdzenie, że również jedna z najbardziej znanych kobiet filmu. W zapowiadanym na marzec przyszłego roku reboocie serii w postać pani archeolog wcielić się ma Szwedka,  Alicia Vikander.

Dziś na Twitterze pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu.

Alicia Vikander idealnie pasuje do roli młodej Lary Croft, którą mogliśmy podziwiać w restarcie serii growej z 2013 roku. Wizualnie oferuje inne doznania niż Angelina Jolie, która jako pierwsza w Hollywood zagrała główną rolę w Tomb Raiderze. W przypadku Szwedki jedyne zastrzeżenia budzić może akcent, ponieważ panna Croft zwykle przemawiała z ekranu nienagannym brytyjskim akcentem.

Alicia Vikander dała się już jednak poznać kinu z najlepszej strony. Za sobą ma m.in. oscarową rolę w Dziewczynie z portretu, obsypaną komplementami kreację maszyny w Ex Machina, a także dwa blockbusterowe występy w Kryptonim U.N.C.L.E. i Jasonie Bournie.

Zdjęcia na planie ruszyły przed dwoma tygodniami o czym nie omieszkał poinformować na swoim Instagramie reżyser Tomb Raidera - Norweg Roar Uthaug znany z Fali z 2015 roku.

And we're off! #tombraider

A photo posted by Roar Uthaug (@roaruthaug) on Jan 23, 2017 at 8:26am PST

REKLAMA

Nowy Tomb Raider zadebiutuje w kinach 16 marca 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA