REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Lata 80-te przeżyjemy na nowo – szykujcie się na sequel Goonies i remake Gremliny rozrabiają

Miniony weekend przyniósł parę ciekawych informacji i wprowadził w nastrój nostalgii. Wszystkie portale przez ostatnie dwa dni zaczęły krzyczeć, że reżyser Richard Donner postanowił zebrać starą ekipę i zamierza nakręcić sequel Goonies (1985). A jakby tego było mało, pojawiła się również informacja, że Gremliny rozrabiają (1984) dostaną remake. Cieszyć się czy nie?

08.04.2014
9:54
Lata 80-te przeżyjemy na nowo – szykujcie się na sequel Goonies i remake Gremliny rozrabiają
REKLAMA

Najwyraźniej Warner Bros. (wytwórnia odpowiedzialna za Gremliny rozrabiają i Goonies) jak już się za coś bierze, to robi to na 100%. Najpierw news o Goonies a zaraz potem o Gremlinach. Chociaż o remake’u Gremliny rozrabiają mówiło się już rok temu, to dopiero teraz sprawy nabrały tempa. Rok temu również przy okazji Gremlinów wymienione zostało nazwisko Setha Grahame-Smitha, który napisał scenariusz do Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) oraz Dark Shadows (2012) Tima Burtona, a teraz ma pracować nad sequelem Beetlejuice.

REKLAMA

Nie jest jednak jasne, czy Grahame-Smith jest wciąż zaangażowany w remake Gremlinów. Osobiście nie miałby nic przeciwko, gdyby scenarzysta się zmienił. Już sam pomysł remake’u może wywoływać kucie w sercu jak pomyśli się, że kukiełki gremlinów może zastąpić CGI, a dodać do tego informacje o scenariuszu napisanym przez autora Abrahama Lincolna: Łowcy Wampirów? Zawał murowany.

goonies 2
REKLAMA

Trochę inaczej wygląda sprawa z Goonies. Nie dość, że reżyser oryginału nakręci sequel, to jeszcze ma powrócić stara obsada tj.: Josh Brolin, Corey Feldman, Sean Astin, Jeff Cohen i Martha Plimpton. Czy tam razem dorośli już bohaterowie również będą szukać skarbu Jednookiego Willa? Na razie nie znamy szczegółów dotyczących fabuły, ale bardzo to wątpliwe. Tym niemniej, ja sequel Goonies chętnie zobaczę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA