REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Albumy Led Zeppelin do odsłuchu na Spotify!

Chyba trudno o lepsze wieści. Pierwsze albumy Led Zeppelin - jednego z zespołów który odmienił oblicze rocka na świecie - właśnie trafiły do odsłuchu w Spotify!

11.12.2013
20:41
Albumy Led Zeppelin do odsłuchu na Spotify!
REKLAMA

REKLAMA

Spotify jest pierwszym serwisem streamingowym, u którego będą dostępne pełne albumy tej legendarnej brytyjskiej grupy. Led Zeppelin, które istniało ledwo ponad dekadę (późniejsze reaktywacje były jedynie na pojedynczych występach) wydało osiem albumów studyjnych, a do dziś sprzedało ponad 300 milionów płyt. Ciężko sobie wyobrazić dzisiejszego rocka bez takich hitów jak "Stairway to Heaven", "Whole Lotta Love" czy "Immigrant Song". Aż dziw zatem, że do tej pory w żadnym serwisie streamingowym, nie można było posłuchać żadnego z albumów tej kultowej formacji. Ale to się właśnie zaczęło zmieniać.

REKLAMA

Już wkrótce w Spotify będzie można przesłuchać całą dyskografię Led Zeppelin. Na obecną chwilę mamy dostępne dwa pierwsze albumy zespołu, pierwotnie wydane w 1969 (pierwszy został wydany w styczniu, drugi w październiku). Administratorzy serwisu obiecują, że kolejne albumy grupy będą regularnie dodawane w ciągu tygodnia. Pełna dyskografia Led Zeppelin liczy sobie osiem albumów studyjnych, cztery albumy koncertowe (najnowszy został wydany prawie równo rok temu), i osiem oficjalnych kompilacji. Swoją drogą, kiedy wszystkie zostaną dodane, to ciekawe który hit będzie miał największą ilość odsłuchań?

AKTUALIZACJA - 13.12.2013
Obecnie w Spotify do odsłuchu są następujące albumy Led Zeppelin:
-Led Zeppelin I
-Led Zeppelin II
-Led Zeppelin III
-Led Zeppelin IV
-Houses Of The Holy
-Physical Graffiti.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA