REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Filmy

W "Legionie samobójców" pojawi się zaskakujący gość

Warner Bros. ujawniło, że w filmie "Legion samobójców" z gościnnym występem pojawi się jeden z bohaterów należących do Justice League.

07.29.2016
10:59
W Legionie samobójców pojawi się zaskakujący gość
REKLAMA
REKLAMA

Mowa o postaci granej przez Ezrę Millera, czyli Flashu - superbohaterze posiadającym przeczącą prawom fizyki zdolność poruszania się z prędkością światła, która - ze względu na swoją naturę - pozwala mu między innymi przechodzić przez obiekty stał czy podróżować w czasie oraz do innych wymiarów. W DC Extended Universe Flash pojawił się po raz pierwszy w filmie "Batman V Superman: Świt sprawiedliwości", w sekwencji snu Bruce'a Wayne'a.

flash ezra miller class="wp-image-72652"

Teraz ujawniono, że gościnny udział Flash zaliczy także w najbliższej premierze filmu od DC - "Legionie samobójców", który do polskich kin trafi już 5 sierpnia.

Nie wiadomo jak istotna będzie jego rola w tym widowisku, ani czy jego udział był zaplanowany od początku, czy może wraz z szeregiem innych scen został dokręcony już po zakończeniu zdjęć. Postać ta będzie jednym z głównych bohaterów zaplanowanego na 2017 rok "Justice League", rok później doczeka się filmu w całości opowiadającego o jego poczynaniach.

REKLAMA
justice league zwiastun flash class="wp-image-72375"

"Legion Samobójców" opowiadać będzie o grupie superłotrów, która otrzymuje od rządu propozycję - w zamian za wykonanie śmiertelnie niebezpiecznej misji mogą uzyskać odkupienie. W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Jared Leto jako Joker, Will Smith w roli Deadshota, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Margot Robbie, która zagra Harley Quinn, Jai Courtney czyli Kapitan Boomerang czy Cara Delevingne jako Enchantress.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA