REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. YouTube

LEGO Star Wars: The Resistance Rises już w sieci, do obejrzenia za darmo

W LEGO udowadniają, że mają pomysł na Nową Trylogię. W tym roku nie tylko zagramy w kwadratowe Przebudzenie Mocy, ale również obejrzymy krótkie animacje z serii LEGO Star Wars: The Resistance Rises. Pierwsza z nich właśnie wylądowała w sieci.

17.02.2016
15:35
LEGO Star Wars: The Resistance Rises już online!
REKLAMA
REKLAMA

LEGO Star Wars: The Resistance Rises to nowa mini-seria LEGO, która będzie emitowana na Disney XD. Każdy odcinek Resistance Rises zostanie osadzony na moment przed wydarzeniami z Przebudzenia Mocy, przybliżając widzom nowych bohaterów.

Pierwszy epizod LEGO Star Wars: The Resistance Rises trafił już do sieci.

Jego bohaterem jest najlepszy pilot Ruchu Oporu – Poe Dameron. To właśnie on został wysłany z misją odbicia Admirała Ackbara z rąk błyszczącej się Kapitan Phasmy. Uzdolniony w pilotażu mężczyzna na swojej drodze spotyka C3PO. Nie mogło się również obyć bez nowej maskotki Gwiezdnych Wojen – kulistego robota BB-8.

REKLAMA

Animacja posiada kilka momentów i humor charakterystyczny dla serii LEGO. Chociaż prosta, zabawna historyjka jest skierowana do młodszych widzów, starsi fani również uśmiechną się kilka razy pod nosem. Zwłaszcza z gagów skupionych wokół C3PO, który wyjątkowo nie był aż tak irytujący.

Nie wiadomo, czy kolejne epizody LEGO Star Wars: The Resistance Rises również trafią do sieci. Nie udało mi się ponadto uzyskać informacji, czy mini-seria stanowi część kanonicznej historii Gwiezdnych wojen. Biorąc jednak pod uwagę humorystyczne treści zawarte w animacji, wątpię, aby którykolwiek fan Star Wars brał Resistance Rises na poważnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA