REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. YouTube

Lekko Stronniczy wydają książkę. Co w niej znajdziemy?

Ulubieńcy rzeszy Polaków, Lekko Stronniczy, czyli Karol Paciorek i Włodek Markowicz, wydają książkę. Książka będzie nosić tytuł "Lekko Stronniczy. Jeszcze więcej" i podsumowywać ich internetową działalność. Będzie w niej trochę i o samych twórcach, ich życiu prywatnym, którego wcześniej nie chcieli - jak sami przyznają - wystawiać na światło dzienne. Okładka książki głosi, że przeczytamy też o tym, czego Lekko Stronniczy nie odważyli się powiedzieć w swoim programie. 

10.10.2014
10:19
Lekko Stronniczy wydają książkę. Co w niej znajdziemy?
REKLAMA
lekko-stronniczy-jeszcze-wiecej,big,513428
REKLAMA

Kolejni twórcy z grona youtuberów i blogerów podążają w literacką stronę. Po merytorycznym Krzysztofie Gonciarzu, (nie)śmiesznym Niekrytym Krytyku i Tomku Tomczyku aka Kominku, książkę napisali Lekko Stronniczy. Ba, nie tylko napisali, ale wydają. Bo kończą ze swoim kanałem, który ma mieć 1000 odcinków (piękna i okrągła to liczba) i trzeba to jakoś podsumować. Nie jest to wbrew pozorom, jak piszą, przejaw ich megalomani. Nie, oni po prostu chcą jakoś ładnie zakończyć etap Lekko Stronniczych, na każdym kroku, na przestrzeni kilkunastu dostępnych na razie stron, udowadniając nam, że jednak trochę o ten przejaw megalomani chodzi.

Czy literacki debiut Lekko Stronniczych będzie czymś więcej niż zapisem ich rozmów i tekstów, które zapowiadają? Inaczej: czy oprócz tego, że dostaniemy to, co zapowiadają, znajdzie się też tam miejscu na naukę i inspirację dla potencjalnie zainteresowanych rozkręceniem własnego kanału na YouTube? Cóż, po pierwszym tekście, znajdującym się w książce, zaczynam w to wątpić, ale do premiery zostało jeszcze trochę czasu. Ta zapowiedziana jest na 27 października 2014, czyli za trochę ponad 2 tygodnie. Pozwólcie, że zanim przeczytam całość, będę sceptyczna. Chyba trochę za szybko nam się ten dorobek pisarski powiększa, ale być może to akurat nie Lekko Stronniczych będzie trzeba za to winić. Czas pokaże. Liczę jednak na to, że obaj panowie skupią się na dalszych, rozwojowych projektach w Internecie, a niekoniecznie na pisaniu o nich i o sobie.

REKLAMA

Kanał Lekko Stronniczych działa na YouTubie od 2011 roku. Panowie w dowcipny sposób komentują na nim szeroko pojmowaną rzeczywistość - od kręgów w zbożu po aplikacje medyczne. Aktualnie na ich kanale znajdują się 944 odcinki show. Zrzeszają blisko 200 tys. subskrybentów co zapewnia im niekwestionowane miejsce w - nazwijmy to - polskiej elicie serwisu YouTube.

Darmowe fragmenty książki Lekko Stronniczych znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA