REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiemy, kiedy „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” zadebiutuje w Polsce

Na 18 marca zaplanowana jest premiera filmu „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”. Produkcja pojawi się tego dnia nie tylko w amerykańskim serwisie HBO Max, ale także w europejskich serwisach HBO, m.in. w Polsce na HBO GO.

29.01.2021
15:57
Liga Sprawiedliwosci Zacka Snydera hbo go
REKLAMA
REKLAMA

„Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” to rozszerzona wersja filmu, który premierę miał w 2017 roku. W czasie produkcji reżyser Zack Snyder musiał opuścić ekipę, zaś jego miejsce zajął Joss Whedon. Fani w większości nie byli zadowoleni z finalnego efektu i zaczęli domagać się zmontowania filmu według wizji przyjętej przez Snydera. W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się hashtagi

#ReleaseTheSnyderCut

liga sprawiedliwości hbo max class="wp-image-414469"

Głos fanów był na tyle głośny, że postawiono przygotować wersję Zacka Snydera. Premierze filmu, która zaplanowana jest na 18 marca 2021, będą towarzyszyć dodatkowe wydarzenia na platformach WarnerMedia oraz DC, w tym premiera ścieżki dźwiękowej czy kolekcja produktów z Warner Bros. Consumer Products.

Istniało ryzyko, że widzowie z krajów, w których nie działa jeszcze HBO Max, obejrzą film później. Na szczęście tego samego dnia produkcja zadebiutuje także w HBO GO.

REKLAMA

Autorem scenariusza „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, na podstawie komiksów DC Superman, wykreowanych przez Jerry’ego Siegela oraz Joe’go Shustera. W filmie występują m.in. Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa, Ray Fisher i Ezra Miller.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA