REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rodzeństwo Wachowskich jest już duetem sióstr. Andy Wachowski stał się Lilly

Lata temu pisaliśmy o braciach Wachowskich, twórcach "Matriksa". W 2012 roku Laurence Wachowski poinformował o swojej zmianie płci i stał się Laną. Teraz media obiegła informacja, że brat Lany, Andy, również dokonał operacji. 

09.03.2016
10:32
Rodzeństwo Wachowskich jest już duetem sióstr. Andy Wachowski stał się Lilly
REKLAMA
REKLAMA

Andy Wachowski jest kobietą i nazywa się Lilly Wachowski. Zamiast więc pisać o rodzeństwie Wachowskich, możemy teraz mówić o duecie sióstr zajmujących się reżyserią. Jak donosi People, Lilly poinformowała, że czuje się szczęśliwa, ponieważ ma wsparcie rodziny i najbliższych. Choć unikała prasy, wie, że zmiany płci nie da się ukryć. "Jestem osobą transseksualną" - pisze i dodaje, że przeszła już przemianę.

Lilly Wachowski class="wp-image-60710"
Lilly Wachowski
REKLAMA

Coming out Lilly Wachowski odbył się za pomocą listu, napisanego do wszystkich fanów. Jego całą treść, możecie przeczytać TUTAJ. Wachowski chciała uniknąć sensacyjnego artykułu w gazecie (przez ostatnie miesiące wiele tytułów groziło, że opublikuje prawdę o Andym) i postanowiła sama wyjawić prawdę.

Lana i Lilly Wachowscy to wielkie nazwiska w światowej kinematografii. Siostry są reżyserkami, scenarzystkami i producentkami wielu produkcji. Do najgłośniejszych dzieł Wachowskich należą "Matrix", "Matrix Reaktywacja", "V jak Vendetta" czy "Atlas chmur".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA