REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Linkin Park wydadzą album z remixami - już trzeci

"Recharged" - taki tytuł otrzymało nadchodzące wydawnictwo od panów z Linkin Park. Jednak tym razem, zamiast premierowego materiału dostaniemy zbiór kilkunastu remixów utwórów z ostatniego albumu zespołu "Living Things".

24.09.2013
8:24
Linkin Park wydadzą album z remixami – już trzeci
REKLAMA

Będzie to już trzecie tego typu wydawnictwo Linkin Park. Pierwszym było "Reanimation" z 2002 roku, na którym zremixowano utwory z pierwszego albumu LP (przypominamy tylko że było to już kultowe "Hybrid Theory"), a następnym był multiplatynowy "Collision Course" który zespół nagrał z Jay'em Z. Połączono na nim utwory rapera i zespołu, a ta współpraca przyniosła wszystkim nagrodę Grammy.

REKLAMA

29 października ukaże się trzeci remix album Linkin Park - "Recharged". Zacytujmy tu Mike'a Shinodę: "Po "Reanimation" wiele razy mówiłem że nie wydamy kolejnej płyty remixów, ale gdy zacząłem słuchać tych wszystkich nowych interpretacji utwórów z "Living Things" to musiałem od razu zmienić zdanie". Remixy na album zostały przygotowane przez takich producentów jak Datsik, Schoolboy, Pusha T, Paul Van Dyk a także przez samego Shinodę

REKLAMA

Na albumie znajdzie się również jeden całkowicie premierowy utwór. "A Light That Never Comes" jest dziełem współpracy zespołu ze Stevem Aokim, i zostało wybrane na singiel promujący wydawnictwo. Ten utwór również dostanie swój remix na "Recharged", przygotowanego przez Ricka Rubina - uznanego muzycznego producenta, który jest odpowiedzialny również za ostatni album Linkin Park.

Album jest dostępny w pre-orderze na iTunes oraz na oficjalnej stronie zespołu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA