REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie żyje Lisa Marie Presley. Córka Elvisa Presleya miała 54 lata

Nie żyje Lisa Marie Presley. Amerykańska aktorka, piosenkarka, autorka tekstów i cóka Elvisa Presleya w czwartek została przewieziona z powodu zatrzymania akcji serca. Nie udało się jej uratować. Miała 54 lata.

13.01.2023
7:52
Lisa Marie Presley
REKLAMA

Lisa Marie Presley miała zasłabnąć w domu w Calabasas na przedmieściach Los Angeles. Następnie została przewieziona do szpitala z zatrzymaniem akcji serca. 54-letniej aktorki i córki Elvisa Presleya nie udało się uratować. Informację o śmierci gwiazdy potwierdziła mama Lisy - Priscilla Presley w oświadczeniu dla magazynu "People".

REKLAMA

Nie żyje Lisa Marie Presley. Trafiła do szpitala z zatrzymaniem akcji serca.

Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Maria. Była najbardziej namiętną, silną i kochającą kobietą, jaką kiedykolwiek znaliśmy - napisała w oświadczeniu jej mama.

Jeszcze na początku tygodnia Lisa Maria Presley wzięła udział w 80. ceremonii rozdania Złotych Globów. Austin Butler zdobył tam nagrodę dla najlepszego aktora za rolę jej ojca w filmie "Elvis". Butler złożył na scenie hołd Lisie Marie Presley i jej matce Priscilli.

REKLAMA

Lisa Marie Presley osierociła trójkę dzieci

Lisa Marie Presley osierociła 33-letnią córkę Riley Keough oraz 14-letnie bliźniaczki Harper i Finley Lockwood. Marie Presley była aktorką, piosenkarką oraz autorką tekstów piosenek. Byłą córką modelki i aktorki Priscilli Presley oraz gwiazdora Elvisa Preslleya. Z tego powodu mówiono o niej "księżniczka rock and rolla".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA