REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Listopad z Netfliksem: "The Crown", nowe "Kochane kłopoty", serialowa dystopia

Parę ciekawych nowości pojawi się w platformie Netflix w listopadzie. Nie będzie ich może bardzo dużo, ale za to jakie! Na jedną z nich czekam od dobrych sześciu lat i aż do niedawna nie wierzyłam, że kiedykolwiek powstanie.

21.10.2016
12:45
Listopad 2016 - sprawdź, co nowego w platformie Netflix?
REKLAMA
REKLAMA

Listopad w Netfliksie to dla mnie przede wszystkim powrót "Kochanych kłopotów". Serial "Kochane kłopoty: rok z życia" to kontynuacja popularnej produkcji "Kochane kłopoty", która doczekała się aż siedmiu sezonów. Po dziewięciu latach obsada "Gilmore Girls" wraca do miasteczka Stars Hollow i dowiemy się, co słychać u dwóch panien (?) Gilmore, Rory i Lorelai. Jak potoczyło się ich życie, co z facetami? I czy dalej uwielbiają kawę? Choć wiele się zmieniło, moja tęsknota za Rory i Lorelai nie osłabła. Nowy sezon podzielony zostanie na cztery półtoragodzinne odcinki. Każdy z nich poświęcony zostanie jednej porze roku. Już nie mogę się doczekać, a premiera za ponad miesiąc po 25 listopada tego roku.

Oprócz nowych "Kochanych kłopotów" dostaniemy też całkiem nowy serial brytyjski "The Crown", poświęcony historii królowej Elżbiety II, w którą wcieliła się Claire Foy. Ta jako 25-letnia dziewczyna  stawia czoła temu, że wkrótce będzie rządzić najsłynniejszą monarchią świata i musi ułożyć sobie relacje z dominującym premierem Winstonem Churchillem. Sytuacja w Wielkiej Brytani nie jest najlepsza, a do tego tak młoda osoba zasiada na tronie... To początek nowej ery. Serial został stworzony na podstawie sztuki "The Audience". Wszystkie dziesięć odcinków pojawi się w Netfliksie już 4 listopada.

Przed nami również premiera nowego brazylijskiego serialu produkcji Netfliksa o tytule "3%". To dystopia pokazująca świat w niedalekiej przyszłości. Światem z jednej strony rządzi postęp, z drugiej zaś jest on zdewastowany. Część ludzi otrzymuje szansę, by znaleźć się po tej lepszej stronie. To właśnie tytułowe 3 proc. ma taką możliwość. Pierwszy sezon liczyć będzie 7 odcinków, a zobaczymy je, tak jak nowe "Kochane kłpooty", 25 listopada tego roku.

REKLAMA

3%Oprócz tego pojawi się drugi sezon "Lovesick". Jego premiera została zaplanowana na 17 listopada. Do platformy trafią też nowe filmy. 18 listopada "Divines" o nastolatkach z biednej dzielnicy Francji, któe rozpoczynają życie na ulicy. Wkrótce jedna z nich zakochuje się w tancerzu.

Warto wspomnieć, że w Netfliksie można oglądać już też polskie produkcje. Dostępne są takie tytuły jak m. in. "Rezerwat", "Różyczka", "Róża" czy "Galerianki".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA