REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

Listopad w Amazon Prime Video. Nowe sezony seriali „Jack Ryan”, „The Man in the High Castle” i nie tylko

Długie jesienne wieczory to idealny moment, aby poleżeć przed telewizorem bądź komputerem, oglądając ciekawe propozycje filmowe i serialowe. Kolejne platformy i serwisy prześcigają się w zasypywaniu widza nowościami. Oto lista świeżych propozycji od platformy Amazon Prime Video.

29.10.2019
21:15
Jack Ryan - sezon 2 - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Polecamy, które tytuły z nowej oferty serwisu warto zobaczyć.

Amazon Prime Video w listopadzie – co obejrzeć?

Jack Ryan, sezon 2

2. sezon serialu akcji, bazującego na serii powieści Toma Clancy'ego. Nowe odcinki mają opowiadać historię znaną z tomu „Stan zagrożenia”. Bohater, grany przez Johna Krasinskiego (serial „The Office”, horror „Ciche Miejsce”), musi udać się do Ameryki Południowej, aby tam rozprawić się z groźnym kartelem narkotykowym, który może mieć powiązania z amerykańskim rządem. Ryan nie wie komu może ufać, dlatego nowa seria zapewni nam jeszcze więcej pełnych napięcia momentów.

Serial zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 1 listopada.

LOL Surprise! Winter Disco Movie

Film dla najmłodszych, wykorzystujący słynną serię lalek LOL Surprise! dla opowiedzenia historii o bohaterkach, które poszukują swojej zaginionej przyjaciółki, zanim będą mogły występować wspólnie na scenie.

Film powinien zadebiutować na platformie Amazon Prime Video 1 listopada.

Polityka jednego dziecka

Film dokumentalny, obrazujący sytuację w Chinach, gdzie z powodu przeludnienia obowiązuje polityka jednego dziecka. W jaki sposób prawo ma wpływ na życie poszczególnych obywateli? Jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych? Film stawia trudne pytania i szuka dla nich odpowiedzi.

Film powinien być dostępny na platformie Amazon Prime Video od 8 listopada.

Jest to jednak produkcja Amazon Studios, prezentowana w Polsce podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Może okazać się, że film poczeka najpierw na polskiego dystrybutora zanim trafi w obieg na Prime Video.

4. sezon popularnego serialu, opowiadającego alternatywną wersję historii Ameryki. II wojnę światową wygrały Państwa Osi i teraz kraj, który kiedyś był Ameryką, teraz podzielony jest na strefy wpływów niemiecko-japońskich. W poprzednim sezonie napięcia między obiema nacjami doszły do momentu wrzenia, a nowe odcinki opowiedzą o konsekwencjach tego stanu rzeczy.

Nowy sezon pojawi się na platformie Amazon Prime Video 15 listopada.

The Feed

Intrygujący serial science-fiction, przywodzący na myśl „Black Mirror” i „Rok za rokiem”. W świecie przyszłości wszyscy podłączeni są do globalnego serwera, który umożliwia im oglądanie rzeczywistości cudzymi oczami i współodczuwanie emocji drugiej osoby. Kiedy jednak sieć upada, ludzi zaczynają nękać niespodziewane konsekwencje. Jak poradzić sobie z globalnym kryzysem?

Serial zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 22 listopada.

The Report

Adam Driver w filmie Scotta Z. Burnsa, bazującym na prawdziwych wydarzeniach i rzeczywistym raporcie dotyczącym praktyk CIA. Dokument omawiał stosowanie tortur przez placówki państwowe, w wyniku serii działań po atakach z 11 września. Bohater grany przez Drivera odkrywa spisek na najwyższych szczeblach władzy i stara się ujawnić informacje o niestosownych taktykach amerykańskiego rządu, aby ukrócić cały proceder. Sprawa nie będzie jednak prosta.

Film zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 22 listopada.

Costume Quest: Christmas Special

Costume Quest - Holiday Special - kadr z serialu class="wp-image-337777"

Odcinek specjalny serialu dla najmłodszych, opowiadający o grupie dzieciaków, którzy przebierając się w różne Halloweenowe stroje, zyskują nowe umiejętności i muszą bronić swojego miasteczka. Niedługo po premierze drugiej części 1. sezonu na platformie pojawi się odcinek specjalny, związany ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Serial zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 22 listopada.

Brittany Runs a Marathon

REKLAMA

Prezentowany podczas Sundance Film Festival urokliwy film o potrzebie zmian w swoim życiu. Dziewczyna z nadwagą słyszy od lekarza, że musi zacząć ćwiczyć, jeśli chce poprawić swoje życie. Brittany początkowo opiera się planowi, ale w końcu stwierdza, że musi spróbować. Z pomocą przyjaciół rozpoczyna regularne treningi i postanawia założyć się, że przebiegnie maraton nowojorski. Opowieść o tym, że zmiana zawsze jest możliwa. Jeśli tylko wystarczająco mocno się jej chce.

Film powinien być dostępny na platformie Amazon Prime Video w listopadzie. Amazon nie ogłosił jeszcze dokładnej daty premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA