REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy zwiastun filmu Logan pokazuje, że bycie ojcem to piekielnie trudna sprawa

Zwłaszcza, jeżeli twoim wychowankiem jest młoda mutantka wyposażona w śmiercionośne ostrza. To ona jest główną bohaterką nowego zwiastuna filmu Logan.

19.01.2017
16:54
Jest już nowy, drugi zwiastun filmu Logan! Wygląda świetnie
REKLAMA
REKLAMA

Oczywiście X-23, bo taki kryptonim otrzymała dziewczynka w komiksach, nie jest córką Logana w dosłownym znaczeniu. W ilustrowanych opowieściach Laura miała być bronią biologiczną, która powstała na bazie Wolverine’a. Wciąż nie wiadomo, czy producenci scenariusza do filmu Logan opowiedzą dokładnie tę samą historię.

Logan zapowiada się zadziwiająco dobrze. Nowy zwiastun jedynie to potwierdza.

Film nie będzie sztampową produkcją o ratowaniu młodej dziewczynki z opresji. X-23 sama jest morderczynią, która temperamentem dorównuje legendarnemu Wolverine’owi. A może nawet znacznie go w tej kwestii przewyższa. Laura sprawia wrażenie nieobliczalnej, niebezpiecznej i zadziwiająco bezwzględnej.

REKLAMA

Co świetne, Logan to film skierowany do pełnoletnich widzów. Możemy więc liczyć na wiele krwi oraz niesamowite sekwencje walki przy użyciu ostrych szponów. Nie to jest jednak najważniejsze. Ciekawi mnie czy Logan faktycznie będzie ostatnim filmem o X-Menach z Rosomakiem. Jeżeli tak, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to właśnie Laura przejmie po nim pałeczkę. Tak stało się również w oficjalnych komiksach Marvela.

Logan zadebiutuje na świecie już 3 marca 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA