REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy

Sound of Metal, Emma, Tenet: nominowane i nagradzane filmy możesz obejrzeć w CHILI za darmo. Nowa promocja Logitech

Nastał czas Oscarów, dla wielu z nas — mimo rosnącego sceptycyzmu — wciąż niezwykle ekscytujący. Tak się składa, że Logitech wystartował z ciekawą promocją, która pozwoli za darmo zapoznać się z kilkoma nominowanymi w tym roku tytułami. Nie wspominając o całej gamie docenionych w poprzednich latach obrazów dostępnych w serwisie CHILI.

23.04.2021
15:12
Logitech Chili promocja
REKLAMA

CHILI to serwis VOD, o którego ofercie bez zająknięcia można powiedzieć: jest bogata. Platforma kusi dużymi premierami i sensownymi, często naprawdę niskimi cenami, a w 2019 roku wprowadziła tytuły w rozdzielczości 4K. Możliwość regularnego oglądania czy uzupełniania kolekcji zakupionych obrazów o naprawdę dobre tytuły sprawiła, że włoski serwis szybko urósł i zyskał na popularności.

REKLAMA

Chętnym na kilka darmowych seansów w ramach filmoteki CHILI Logitech proponuje interesującą promocję.

W czym rzecz? Jeśli zdecydujecie się zakupić w którymś z biorących udział w akcji sklepów (Media Expert, X-kom, Komputronik, Morele) jeden z wymienionych niżej produktów, otrzymacie kartę podarunkową o wartości 30 złotych do wykorzystania w CHILI. Wbrew pozorom: to całkiem sporo, bo za tę cenę można wypożyczyć nawet trzy i więcej solidnych filmów, m.in. nagradzanych i nominowanych do Oscarów w ostatnich latach, również w tym (między innymi absolutnie fenomenalny Sound of Metal).

Serwis ułatwia poszukiwania perełek: znajdziecie w nim specjalną, oscarową kategorię, podzieloną na nominowanych, laureatów poprzednich edycji, najlepsze animacje i… wielkich pominiętych. Promocja trwa od 22.04 do 16.05, chyba, że wcześniej wyczerpią się kody promocyjne. Co ważne: ich wartość można wykorzystać na tytuły z CAŁEGO katalogu CHILI. Kod otrzymacie drogą mailową i wystarczy, że wpiszecie go o, tutaj.

logitech chili promocja oscar film vod class="wp-image-1704424"

Poniżej znajdziecie pełną listę objętych promocją produktów Logitechu:

 • MX Anywhere 3
 • MX Anywhere 3 for Mac
 • MX Ergo
 • MX Keys
 • MX Keys for Mac
 • MX Master 3
 • MX Master 3 for Mac
 • MX Vertical
 • K400 Plus
REKLAMA
logitech chili promocja oscar film vod class="wp-image-1704427"

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA