REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

2. sezon "LOL: Kto się śmieje ostatni": jest data premiery. Kto wystąpi w programie?

Szykuje się potężna dawka śmiechu z plejadą polskich komików i artystów. Prime Video ogłosił, że lada chwila zadebiutuje 2. sezon jednego z najpopularniejszych programów w Polsce - "LOL: Kto się śmieje ostatni". W minionym roku kontynuacja została potwierdzona, a teraz wiadomo już, kiedy dokładnie będziemy mogli zasiąść przed ekrany, by obejrzeć najnowszą odsłonę komediowego show z Cezarym Pazurą w roli prowadzącego.

03.04.2024
10:47
lol kto sie smieje ostatni 2 sezon premiera prime video
REKLAMA

Pierwszy sezon programu "LOL: Kto się śmieje ostatni" zadebiutował w serwisie Amazon Prime Video 14 kwietnia minionego roku i cieszył się sporym zainteresowaniem wśród widzów. Zasady formatu, który powstał na bazie japońskiego show, są proste: gwiazdy, które biorą w nim udział, przez kilka godzin pozostają w jednym pomieszczeniu, gdzie próbują się nawzajem rozśmieszyć. Wygra ten, kto zaśmieje się jako ostatni, co mimo wszystko okazało się nie być aż tak łatwe. O tym, jak poradzą sobie nowi uczestnicy, będzie można przekonać się już niebawem - 2. sezon formatu zadebiutuje w Prime Video jeszcze w tym miesiącu.

REKLAMA

"LOL: Kto się śmieje ostatni" - kiedy premiera 2. sezonu?

W 2. sezonie formatu "LOL: Kto się śmieje ostatni", czyli pierwszego polskiego show komediowego, w roli gospodarza programu ponownie pojawi się Cezary Pazura. Rozśmieszać się będzie natomiast plejada polskich komików i artystów - zobaczymy Zosię Zborowską-Wronę, Jerzego Kryszaka, Sonię Bohosiewicz, Blowka, Piotra Stramowskiego, Katarzynę Kwiatkowską, Macieja Musiałowskiego, Michała Wójcika, Pawła Chałupkę oraz Adama Woronowicza, który zdążył rozbawić widzów do łez już w 1. sezonie.

Dwa pierwsze odcinki pojawią się w piątek, 26 kwietnia, a kolejne dwa będą emitowane co tydzień. W sumie zadebiutuje 6 odcinków, w których pojawi się nowa ekipa, nowe gagi, a widzowie będą mieli jeszcze więcej okazji do śmiechu.

REKLAMA

1. sezon programu "LOL: Kto się śmieje ostatni" można obejrzeć w serwisie Prime Video.

Prime Video: zwiastun 2. sezonu programu "LOL: Kto się śmieje ostatni"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA