REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Przed wami teaser... nowego zwiastuna filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie"

Nie, to nie jest to, na co wszyscy fani "Gwiezdnych wojen" czekają. Ale już w tym teaserze zwiastuna widać, że w nowym materiale z filmu "Łotr 1" zobaczymy niepublikowane wcześniej sceny. 

10.08.2016
11:02
Przed wami teaser... nowego zwiastuna filmu Łotr 1
REKLAMA
REKLAMA

Publikowanie kilku, kilkunastosekundowych teaserów zwiastunów to w ostatnich latach coraz bardziej popularny trend. Z perspektywy widza wnoszą one dość niewiele, ale że najczęściej pochodzą z bardzo popularnych, nośnych filmów, i tak szybko rozchodzą się po Internecie. Najnowszy materiał z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" zapowiada nowy trailer, którego premiera odbędzie się jutro. Już teraz wiadomo, że znajdą się w nim - nareszcie! - świeże, niepublikowane wcześniej sceny.

REKLAMA

„Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie” wejdzie na kinowe ekrany 15 grudnia 2016 roku. Będzie to utrzymane w konwencji heist movie widowisko opowiadające o brawurowej misji grupy Rebeliantów, którzy zamierzają wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. Jego reżyserem jest Gareth Edwards, a za scenariusz odpowiada Chris Weitz. W obsadzie znaleźli się między innymi Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker, Alan Tudyk i Donnie Yen.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA