REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowe, przepiękne zdjęcia z planu "Łotr Jeden" nadawałyby się na tapetę każdego fana Star Wars

Entertainment Weekly po raz kolejny dowozi. Poczytny magazyn zdobył kolejne materiały na wyłączność, którymi dzieli się w sieci. Tym razem padło na przepiękne, niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcia z planu filmu "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie".

24.06.2016
10:10
Przepiękne zdjęcia z Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie
REKLAMA
REKLAMA

Wokół "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie" narosło ostatnio wiele złych informacji. Włodarze LucasFilmu i Disneya zażyczyli sobie wielkich dokrętek materiału. To oznacza, że pierwszy, surowy plik z filmem niezbyt spodobał się osobom na samym szczycie wytwórni. Tym bardziej cieszę się, że producenci dzielą się z mediami kolejnymi, świetnie wyglądającymi materiałami.

Najnowsze zdjęcia z planu "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie" dostarcza magazyn Entertainment Weekly:

Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie 7 Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie 6 Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie 5 Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie 3 Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie 2 Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie 1 Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie 4
Moim ulubionym zdjęciem jest to przedstawiające elitarnego deathtroopera, trzymającego w dłoni zabawkę klasycznego szturmowca. Świetne ujęcie, tak odmienne od większości obrazów, które kojarzymy z Gwiezdnymi wojnami.

REKLAMA

Niepowtarzalny jest również kadr ze szturmowcami (już prawdziwymi, z krwi i kości) stojącymi po kolana w wodzie. Widok białych żołnierzy w tego typu okolicznościach jest dla mnie wielkim powiewem świeżości. Tropikalna planeta przypominająca Wietnam, do tego szturmowcy brodzący w trudnym terenie - nie znałem Gwiezdnych wojen z tej perspektywy.

Szkoda tylko, że na ten moment zdjęcia są w tak małej rozdzielczości. Z chęcią ustawiłbym brodzących po kolana w wodzie szturmowców jako tapetę dla mojego biurka w Maku. Idealny obrazek na wakacyjne upały, jakie mamy teraz za oknami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA