REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Lubicie tureckie seriale? Od kwietnia kanał DIZI będzie nadawał je bez przerwy

Już w przyszłym miesiącu Kino Polska TV uruchomi w naszym kraju kanał DIZI. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów tureckich seriali, bo oferta stacji będzie się składała właśnie z nich.

08.03.2021
12:16
DIZI. Pojawi się kanał telewizyjny z tureckimi serialami
REKLAMA
REKLAMA

Kanał DIZI obecny jest w kilkudziesięciu krajach na świecie i dociera łącznie do ponad 20 mln gospodarstw domowych. Dzięki niemu widzowie mają nieograniczony dostęp do tureckich seriali. W końcu sama nazwa pochodzi od określenia wysokobudżetowych seriali tureckich, których akcja najczęściej rozgrywa się w Stambule lub regionie Anatolii. Opowiadają one chwytające za serce historie z turecką kulturą i sposobem życia w tle. Jak wiemy, tego typu produkcje są popularne również w Polsce.

Tureckie seriale – gdzie oglądać?

Już od kilku lat tureckie seriale porywają serca polskich telewidzów.

Widzowie TVP aktualnie uważnie śledzą chociażby losy bohaterów „Elif” czy „Więźnia miłości”. Fani podobnych produkcji już niedługo otrzymają możliwość oglądania ich bez przerwy, 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Wszystko dzięki kanałowi DIZI, który pojawi się w naszych telewizorach za sprawą Kino Polska TV.

dizi kanał
DIZI

Grupa Kino Polska TV już w przyszłym miesiącu uruchomi kanał DIZI, na którym znajdziemy zarówno tureckie produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminalne.

DIZI to esencja wszystkiego, co najlepsze w tureckich serialach i nasza odpowiedź na fenomen produkcji znad Bosforu w Polsce. Kanał będzie emitował tylko starannie wyselekcjonowane tytuły, które cieszą się dużą popularnością wśród widzów na całym świecie i szturmem zdobywają nowe rynki. Turcja jest dziś serialowym imperium, a my – z uwagi na rodowód naszego większościowego akcjonariusza SPI International – mamy dostęp do najlepszego tureckiego contentu. Zamierzamy to wykorzystać w budowaniu rynkowej pozycji kanału DIZI w Polsce

– mówi Bogusław Kisielewski, Prezes Kino Polska TV SA.

Jak czytamy w nadesłanej informacji prasowej, na początku w ramówce kanału DIZI znajdą się takie serialowe hity z Turcji, jak „Mamy i matki” (oryg. „Analar ve Anneler”), „Imperium miłości” („Kurt Seyit ve Şura”), „W imię sprawiedliwości” („Karadayi”), „20 minut” („20 Dakika”), „Miłość i brudne pieniądze” („Kara Para Aşk”), „Ezel” („Ezel”) oraz „Dziewczyna w czerwonej chuście” („Al Yazmalim”).

Kanał DIZI już 1 kwietnia zasili Pakiet Złoty w ofercie Vectry oraz Pakiet MaxBox w ofercie Multimedia Polska.

REKLAMA

Ale to dopiero początek. Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Kino Polska TV SA zaznacza, że trwają już rozmowy z innymi operatorami.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA