REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wiemy, kto zagra nowego MacGyvera

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy o zamówieniu pilotażowego odcinka rebootu serialu "MacGyver". Dziś poznaliśmy nazwisko aktora, który wcieli się w nim w rolę tytułowego bohatera. 

22.03.2016
11:18
Lucas Till to nowy MacGyver. Aktor zagra w reboocie serialu
REKLAMA
REKLAMA

Nowym MacGyverem będzie Lucas Till, dwudziestopięcioletni Amerykanin, znany z takich produkcji jak między innymi "Miasteczko bohaterów", "Hannah Montana" oraz "X-Men: Pierwsza klasa" i "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", gdzie wcielił się w postać Havoca. Aktor, który zaliczył debiut w wieku 13 latach, występując w "Lighting Bug" z 2004 roku, zagrał w sumie w prawie 30 filmach.

REKLAMA
lucas till macgyver class="wp-image-61317"

Nowy "MacGyver" ma być jednocześnie rebootem i prequelem emitowanego w latach 1985-1992 serialu. Będzie on opowiadać o początkach Angusa MacGyvera w sekretnej organizacji, która działając w ukryciu ma zapobiegać rozmaitym niebezpieczeństwom zagrażającym światu. Za scenariusz odpowiedzialny jest Paul Downs Colaizzo, a reżyserem pierwszego odcinka został James Wan, znany z takich filmów jak „Piła”, „Obecność”, „Szybcy i wściekli 7″. Na razie zamówiony został jedynie pilotażowy odcinek "MacGyvera" - powstanie pełnego sezonu uzależnione jest od jego przyjęcia przez szefostwo stacji CBS oraz widzów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA