REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Ludzka stonoga 3" i jej oficjalny zwiastun. To dzieje się naprawdę, choć wygląda jak żart

Seria "Ludzka stonoga" to chyba najdziwniejsza rzecz jaka wydarzyła się w światowej kinematografii. Szalony doktor Heiter, który wprowadza w życie swój niecny plan, polegający na zszyciu kilku osób - najpierw trzech, a potem dwunastu - w jeden wielki organizm połączony ustami i odbytami, budzi niedowierzanie i politowanie.

07.05.2015
10:56
"Ludzka stonoga 3" - to dzieje się naprawdę. Zobacz trailer
REKLAMA
REKLAMA

O ile pierwsza część filmu była dla mnie tzw. "guilty pleasure", druga już nie zasłużyła na to miano. Zwiastun "Ludzkiej stonogi 3" mówi mi jednak, że finał cyklu może odczarować spojrzenie na dzieło Toma Sixa. Zapowiada się, że ostatnia część opowiadająca o Doktorze Heiterze i jego eksperymencie będzie tak zła, że aż dobra.

REKLAMA

Oficjalny trailer "Ludzkiej stonogi 3" wygląda jak coś zrobione zupełnie nie na serio. Już sam pomysł, że tym razem twór liczyć będzie pięćset osób jest idiotyczny, ale to, co zobaczyć możemy powyżej przechodzi jakiekolwiek pojęcie. Obłąkanie postaci chyba dobrze odzwierciedla wariactwo reżysera, w głowie którego zrodziły się pomysł na taki film i idea, by ten sam koncept wałkować aż trzykrotnie. Mimo tego że "Ludzka stonoga" w jakimś sensie przekracza moje granice absurdu, z chęcią obejrzę część trzecią. Mam nadzieję, że ta pozwoli się przynajmniej dobrze pośmiać.

Światowa premiera "Ludzkiej stonogi 3" już 22 maja 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA