REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Luke Cage wraca z 2. sezonem. Znamy już datę premiery i mamy zapowiedź wideo

Luke Cage wraca z 2. sezonem. Netflix zdradził właśnie datę premiery kolejnego rozdziału opowieści o niezniszczalnym bohaterze nowojorskiego Harlemu. Dostaliśmy też nową zajawkę wideo.

06.03.2018
17:39
luke cage 2 sezon trailer data premiery 4
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż będąca właścicielem Marvela korporacja Disney planuje własny serwis streamingowy, Netflix nie jest gotów pożegnać swoich superbohaterów. Kolejny z pięciu seriali na podstawie kultowych komiksów, opowiadający o bohaterze z ulic Nowego Jorku, doczekał się właśnie zapowiedzi kontynuacji.

luke cage 2 sezon trailer data premiery 4 class="wp-image-139909"

Luke Cage: 2. sezon z datą premiery.

Najbliższą superbohaterską produkcją na licencji Marvela, jaka trafi do Netfliksa, jest Jessica Jones. Prywatna detektyw o nadludzkich zdolnościach zacznie grzebać w swojej przeszłości już w Dniu Kobiet, czyli 8 marca.

Netflix nie czeka jednak na 2. sezon Jessiki Jones. Serwis właśnie zdradził, że zamieszkujący Harlem bohater o niezniszczalnej skórze będzie kolejny raz mierzył się ze złem i występkiem już 22 czerwca tego roku.

luke cage 2 sezon trailer data premiery 4 class="wp-image-139912"

„Nie można go spalić. Nie można go rozwalić. Nie można go złamać.”

Dokładna fabuła nie jest jeszcze znana. Netflix zdradził jednak, że po oczyszczeniu Luke'a ze wszystkich zarzutów ten zacznie zdobywać wśród mieszkańców Harlemu „status prawdziwej sławy”. Taka popularność przyciąga jednak nie tylko fanów, ale również i wrogów.

Cage w 2. sezonie będzie jeszcze aktywniej walczył z przestępczością w miejscu, które traktuje jak dom. Co ciekawe, jeden z najbardziej prawych Defendersów ma w tym roku „balansować na cienkiej linii, która oddziela bohaterów od złoczyńców.”

REKLAMA
luke cage 2 sezon trailer data premiery 4 class="wp-image-139915"

Czy i jak to będzie wyglądało w praktyce, dowiemy się już za nieco ponad kwartał. A kto wie? Może bohater nas zaskoczy i pojawi się już za 2 dni w opowieści o Jessice Jones?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA