REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Luke Cage powraca, by bronić Harlemu. 2. sezon serialu jest już dostępny na Netfliksie

Dla kuloodpornego eks-więźnia kłopoty się nie skończyły. Strażnik nowojorskiego Harlemu powraca w nowych odcinkach. 2. sezon serialu Luke Cage właśnie wylądował na Netfliksie.

22.06.2018
9:04
Luke Cage 2 sezon premiera
REKLAMA
REKLAMA

Popadł w konflikt z bossami przestępczego światka, został niesłusznie oskarżony o morderstwo, postrzelony niewiarygodnie groźnymi pociskami, a także wystawiony na trudną prawdę o swojej przeszłości. Wielu z pewnością by się załamało, ale nie on. Skoro potrafi wyjść cało ze zderzenia z rozpędzonym samochodem i wysadzenia budynku, to da sobie radę ze wszystkim. Niestety, spokój nie będzie mu dany, bo nad jego głową wiszą kolejne ciemne chmury.

Luke Cage powraca w 2. sezonie serialu.

Obdarzony nadludzką siłą bohater stara się wieść spokojne życie u boku swojej dziewczyny, Claire. Wciąż strzeże porządku w Harlemie, jednak teraz jego reputacja zniechęca wielu potencjalnych przestępców. Mimo to nadal ma pełne ręce roboty, bo część dilerów i złoczyńców nie zamierza się poddać. Walka wyzwala w nim nowe pokłady złości, co przekłada się na jego relacje z bliskimi.

Jakby tego było mało, w okolicy pojawia się niejaki Bushmaster. Wydaje się, że Luke ma twardy orzech do zgryzienia, bo przybysz wyposażony jest w podobne nadnaturalne moce. W przeciwieństwie do Cage’a używa ich jednak do niecnych celów, przede wszystkim do przejmowania wpływów na ulicach Harlemu. Tytułowy bohater będzie zmuszony do zawierania umów z nietypowymi sojusznikami.

Luke Cage spotka kilku starych znajomych.

REKLAMA

Oprócz wspomnianej Claire (Rosario Dawson) w nowej serii przygód samozwańczego obrońcy Harlemu zobaczymy też Misty Knight (Simone Missick). Na ekranie pojawią się także Shades (Theo Rossi) oraz Mariah Dillard (Alfre Woodard), którzy nie porzucili swoich ambicji rządzenia Harlemem. Do tego w produkcji pojawią się postacie znane z innych marvelowskich seriali Netfliksa, takie jak Iron Fist (Finn Jones) czy Colleen Wing (Jessica Henwick).

Liczący 13 odcinków 2. sezon Luke’a Cage’a można już oglądać na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA