REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Luke Cage w akcji w nowym teaserze serialu

Pierwsza zapowiedź serialu "Luke Cage" trafiła do Internetu przed kilkoma miesiącami, wówczas jednak dostaliśmy materiał krótki i mało satysfakcjonujący. Najnowszy teaser, prezentujący pełnię możliwości głównego bohatera, jest zdecydowanie ciekawszy. 

22.07.2016
10:49
Luke Cage w akcji w nowym teaserze serialu
REKLAMA
REKLAMA

Luke Cage to obdarzony nadludzką siłą i niemożliwą do przebicia skórą postać, którą mogliśmy poznać w innej koprodukcji Marvela i Netfliksa - "Jessice Jones". Tam grany przez Mike'a Coltera bohater pojawił się gościnnie, jednak już niebawem, bo 30 września, doczekamy się serialu w całości mu poświęconego. Na konferencji Marvela podczas trwającego Comic-Conu w San Diego zaprezentowano efektowny zwiastun tej produkcji.

REKLAMA

W obsadzie, poza Colterem, znajdą się także Alfre Woodard, Mahershala Ali, Theo Rossi i Simone Missick. Wydarzenia w serialu będą rozgrywały się przed tymi, które mogliśmy poznać dzięki „Jessice Jones” – Luke Cage, były skazaniec, stara się na nowo ułożyć swoje życie, jednak mroczna przeszłość powraca do niego, zmuszając do stawienia jej czoła.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA