REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Serial, w którym aktorzy mogą zajadać się pysznymi słodkościami na planie. Tak wyglądają kulisy serialu "Lulu"

"Lulu" to nowy serial Polsatu w reżyserii Kingi Dębskiej, emitowany w środowe wieczory. W rolach głównych występują m.in. Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski oraz Marta Chodorowska. Telewizja Polsat zagościła na planie produkcji. Co mają do powiedzenia odtwórcy głównych ról oraz reżyserka serialu?

13.03.2023
17:00
Nowy serial Polsatu - "Lulu"
REKLAMA

"Lulu" to nowy serial Polsatu, emitowany w środowe wieczory. Za reżyserię odpowiedzialna jest Kinga Dębska, która postanowiła w "Lulu" opowiedzieć historię kobiety- Lucyny Makowskiej, w tej roli Anna Dereszowska. Lulu rozstaje się z wiarołomnym mężem i postanawia sama zadbać o swoje utrzymanie. Główna bohaterka decyduje się zarabiać na tym, co dotąd robiła tylko dla przyjemności - czyli piekła torty.

REKLAMA

Tak smacznego serialu dawno nie było. Aktorzy jedzą w nim smakowite rekwizyty.

Warto dodać, że przy produkcji wykorzystano i następnie zjedzono mnóstwo smakowitych rekwizytów, z kolei Dereszowska w jednym z wywiadów wyznała, że przytyła od nadmiaru słodkości.

 To się nie często na planie zdarza, że posiłki, które jadamy, które wpisane są w scenariusz, są prawdziwe i ekstremalnie smaczne - powiedziała Anna Dereszowska w rozmowie z Polsatem. O słodkości w serialu zadbał food stylista Robert Harna, który przygotowywał torty i dbał, aby nie tylko pięknie prezentowały się w trakcie zdjęć, ale też wszystkim smakowały.

Zdjęcia z planu serialu "Lulu"
Zdjęcia z planu serialu "Lulu"

"Lulu" to serial o relacjach międzyludzkich

Najważniejszą osią serialu nie są torty, a relacje międzyludzkie. To serial o relacjach, o kobiecie w średnim wieku, która nagle traci wszystko - opowiadała na planie serialu reżyserka, Kinga Dębska. Moja bohaterka po latach bycia żoną przy mężu, stać się niezależna - podkreśla główna bohaterka serialu, Anna Dereszowska.

W serialu mocne są również role męskie, m.in. Marka Siudyma, który jak żartuje, jest już w takim wieku, że gra tylko dziadków oraz Przemysława Sadowskiego, który jak mówi o swoim bohaterze Jacku, jest tępym Januszem. W obsadzie znalazła się też Marta Chodorowska. Jak zdradza aktorka, ma okazję zagrać kogoś złego, kochankę, która idzie po swoje i się tym nie przejmuje. Aktorzy grający w "Lulu" podkreślają, że poza pysznymi tortami, które nierzadko lądują na twarzach bohaterów, nie zabraknie też po prostu dobrego humoru.

Z planu serialu "Lulu"
REKLAMA
undefined
Kliknij, by zobaczyć spojler
undefined
Kliknij, by zobaczyć spojler
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA