REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Na to czekałam! Nadchodzi nowy sezon serialu Luther

I to jest wiadomość! Wszyscy fani Luthera i Idrisa Elby (w tym ja!) mogą już otwierać szampana. Brytyjski detektyw wróci w kontynuacji serialu.

12.06.2017
18:07
Luther Serial
REKLAMA
REKLAMA

Na oficjalnej facebookowej stronie BBC One pojawiło się krótkie wideo zapowiadające nowy sezon serialu Luther. Zdjęcia do 5 sezonu produkcji rozpoczną się na początku przyszłego roku.

Na nową serię złożą się cztery epizody, które zapewne - jak to miał miejsce w poprzednich sezonach - będą trwały około półtorej godziny.

Przyznam, że sama z serialem Luter zapoznałam się chwilę po jego oficjalnej premierze i... od razu się w nim zakochałam. Mroczny Londyn, śledztwa kryminalne i postać tajemniczego Luthera sprawiły, że nie mogłam oderwać się od ekranu. Każdy odcinek Luthera to istny majstersztyk. Ten serial ma wszystko to, czego oczekujemy od produkcji telewizyjnej - klimat, nawarstwiające się sekrety i dwuznacznie moralnego bohatera, który jakby wyrósł z gatunku noir.

Dotychczas mogliśmy obejrzeć szesnaście epizodów serialu, które złożyły się na cztery sezony. Wszystkie dostępne są w serwisie Netflix.

REKLAMA

Nie będę ukrywać, że cieszę się jak dziecko. To jeden z najlepszych seriali, jakie widziałam. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tą produkcją, macie ku temu najlepszą okazję. Choć ostatnia seria była bardzo krótka i wyglądała na zamknięcie serialu, Luther powraca. Oby Neil Cross i tym razem nas nie zawiódł.

Data premiery nowej serii Luthera nie jest jeszcze znana. Mam nadzieję, że będzie to końcówka przyszłego roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA