REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Na to czekałam! Nadchodzi nowy sezon serialu Luther

I to jest wiadomość! Wszyscy fani Luthera i Idrisa Elby (w tym ja!) mogą już otwierać szampana. Brytyjski detektyw wróci w kontynuacji serialu.

12.06.2017
18:07
Luther Serial
REKLAMA
REKLAMA

Na oficjalnej facebookowej stronie BBC One pojawiło się krótkie wideo zapowiadające nowy sezon serialu Luther. Zdjęcia do 5 sezonu produkcji rozpoczną się na początku przyszłego roku.

Na nową serię złożą się cztery epizody, które zapewne - jak to miał miejsce w poprzednich sezonach - będą trwały około półtorej godziny.

Przyznam, że sama z serialem Luter zapoznałam się chwilę po jego oficjalnej premierze i... od razu się w nim zakochałam. Mroczny Londyn, śledztwa kryminalne i postać tajemniczego Luthera sprawiły, że nie mogłam oderwać się od ekranu. Każdy odcinek Luthera to istny majstersztyk. Ten serial ma wszystko to, czego oczekujemy od produkcji telewizyjnej - klimat, nawarstwiające się sekrety i dwuznacznie moralnego bohatera, który jakby wyrósł z gatunku noir.

Dotychczas mogliśmy obejrzeć szesnaście epizodów serialu, które złożyły się na cztery sezony. Wszystkie dostępne są w serwisie Netflix.

REKLAMA

Nie będę ukrywać, że cieszę się jak dziecko. To jeden z najlepszych seriali, jakie widziałam. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tą produkcją, macie ku temu najlepszą okazję. Choć ostatnia seria była bardzo krótka i wyglądała na zamknięcie serialu, Luther powraca. Oby Neil Cross i tym razem nas nie zawiódł.

Data premiery nowej serii Luthera nie jest jeszcze znana. Mam nadzieję, że będzie to końcówka przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA