REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Twórcy i obsada filmu „Ma Rainey: Matka bluesa” wspominają współpracę z Chadwickiem Bosemanem

„Ma Rainey: Matka bluesa” dosłownie za chwilę zadebiutuje na Netfliksie. Z tej okazji platforma postanowiła udostępnić krótkie wideo, w którym twórcy i aktorzy dzielą się swoimi wspomnieniami ze współpracy z Chadwickiem Bosemanem.

17.12.2020
20:27
ma rainey netflix premiera wideo chadwick boseman
REKLAMA
REKLAMA

Już jutro, 18 grudnia w serwisie Netflix zadebiutuje „Ma Rainey: Matka bluesa”. I chociaż film oparty jest na głośnej sztuce, ma nośny temat, to mówi się o nim przede wszystkim w kontekście roli Chadwicka Bosemana. Jest to bowiem jego ostatni występ przed kamerą. Aktor zmarł nieoczekiwanie pod koniec sierpnia tego roku na raka. O swoich zmaganiach z chorobą nie powiedział nikomu, nawet najbliższym współpracownikom. Jego śmierć pozostawiła w żałobie nie tylko bliskich, ale też miliony fanów z całego świata. Najlepiej znany był bowiem z występów w produkcjach spod znaku MCU, w których wcielał się w Czarną Panterę.

„Ma Rainey: Matka bluesa” — twórcy i aktorzy wspominają Chadwicka Bosemana

W „Ma Rainey: Matka bluesa” Boseman kreuje Levee, trębacza z zespołu tytułowej piosenkarki, który bardzo chce zapisać się na kartach historii muzyki, przez co między bohaterami dochodzi do licznych napięć. Netflix postanowił umilić nam czas oczekiwania przed jutrzejszą premierą filmu, udostępniając wideo z twórcami i aktorami produkcji, dzielącymi się swoimi wspomnieniami ze współpracy z aktorem.

REKLAMA

W wideo zobaczymy m.in. Violę Davis, która miała już wcześniej okazję współpracować z Bosemanem w biografii Jamesa Browna „Get on Up”. Aktorka nie szczędzi pochwał w jego kierunku. Podobnie zresztą jak Denzel Washington (producent „Ma Rainey: Matka bluesa”). Każdy, kogo usłyszymy w krótkim nagraniu ciepło wspomina zmarłego aktora.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA