REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ostatni film z Chadwickiem Bosemanem już w grudniu na Netfliksie. Zobacz zwiastun „Ma Rainey: Matka Bluesa”

Ostatni film, w jakim zagrał Chadwick Boseman, już w przyszłym miesiącu pojawi się w kinach, a niedługo potem na platformie Netflix. Tymczasem serwis podgrzewa atmosferę przed premierą nadchodzącej produkcji i udostępnia zwiastun „Ma Rainey: Matka Bluesa”.

20.10.2020
9:12
ma rainey matka bluesa netflix trailer zwiastun chadwick boseman
REKLAMA
REKLAMA

Pod koniec sierpnia musieliśmy na zawsze pożegnać Chadwicka Bosemana. Aktor w ścisłej tajemnicy trzymał swoją chorobę. Nawet jego najbliżsi współpracownicy nie wiedzieli, że zmaga się z rakiem okrężnicy. Jego śmierć postawiła Disneya w niełatwej sytuacji. W końcu to on był gwiazdą „Czarnej Pantery” i chociaż wcześniej grał chociażby Jamesa Browna („Get On Up”), to szeroka publiczność zapamięta go właśnie jako księcia T’Challę. Narodziło się więc pytanie, kto go zastąpi w tej roli w nadchodzącym sequelu filmu MCU.

Niedawno pojawiły się plotki, jakoby Disney miał zamiar pozwolić fanom pożegnać się z Bosemanem i chciał go wskrzesić na potrzeby „Czarnej Pantery 2”.

Zanim przekonamy się, czy te doniesienia są prawdziwe, czeka nas jeszcze jedno spotkanie z aktorem. I to nie dzięki możliwościom dawanym przez CGI. Przed swoją śmiercią wystąpił on bowiem w „Ma Rainey: Matce bluesa”, gdzie wciela się w ambitnego trębacza z zespołu tytułowej wokalistki. Oficjalny opis fabuły prezentuje się następująco:

Chicago, rok 1927. Podczas sesji nagraniowej narastają napięcia pomiędzy piosenkarką Ma Rainey, ambitnym trębaczem z jej zespołu oraz białymi managerami, którzy za wszelką cenę chcą kontrolować poczynania legendarnej „Matki bluesa”.

W sieci właśnie pojawił się zwiastun nadchodzącej produkcji:

Wygląda to bardzo klimatycznie, a brzmi jeszcze lepiej.

REKLAMA

Spodziewajcie się więc wciągającej fabuły, dużo dobrej muzyki i, przede wszystkim, doskonałego aktorstwa. Prócz Chadwicka Bosemana na ekranie zobaczymy bowiem m.in. laureatkę Oscara Violę Davis, Colmana Domingo, Michaela Pottsa, Glynna Turmana, Dusana Browna i Taylour Paige. Za reżyserię odpowiada natomiast George C. Wolfe (dostępne na Netfliksie „Noce w Rodanthe”).

Jak czytamy w opisie udostępnionego zwiastuna „Ma Rainey: Matki bluesa”, film pojawi się na ekranach kin już w listopadzie. Natomiast od 18 grudnia będzie można go obejrzeć na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA