REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zwiastun nowego serialu MacGyver jest okropny. Gorzej niż okropny!

MacGyver to legenda amerykańskiej i polskiej telewizji. Teraz najskuteczniejszy majsterkowicz powraca, jako nowa gwiazda wyspecjalizowanej w serialach dochodzeniowych stacji CBS.

18.08.2016
9:21
MacGyver - pierwszy zwiastun nowego serialu jest tragiiczny
REKLAMA
REKLAMA

Oryginalny MacGyver był nadawany w ponad 70 krajach na całym świecie. Serial trwał siedem sezonów, a także doczekał się dwóch filmów pełnometrażowych. Produkcja wywarła ogromny wpływ na historię mediów, będąc jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych seriali telewizyjnych.

Teraz MacGyver powraca, jako nowy nabytek stacji CBS.

Columbia Broadcasting System specjalizuje się w produkcjach kryminalnych. W ramówce tej stacji znajdują się takie hity jak CSI, Mentalista, Dowody Zbrodni czy Zabójcze Umysły. Z tej perspektywy można przypuszczać, że MacGyver trafił w odpowiednie ręce.

Niestety, patrząc na oficjalny zwiastun pierwszego sezonu serialu, tracę całą nadzieję w wielki powrót złotej rączki. Nowy MacGyver wygląda po prostu tanio. O ile dawniej tego typu formuła jak ulał pasowała do ramówki przaśnego Polsatu, tak dzisiejsze standardy są znacznie, znacznie wyższe.

REKLAMA

Zwiastun przedstawiający głównego bohatera oraz jego drużynę to ostateczne potwierdzenie, że nie mamy co spodziewać się wielkiego, triumfalnego powrotu. Nie oczekujcie hitu na miarę Detektywa, LOST, Gry o tron czy The Walking Dead. To nie ten budżet, nie ten rozmach i nie ta skala.

MacGyver powróci na ekrany już we wrześniu tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA