REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dwie minuty z nową odsłoną serialu "MacGyver". Pierwszy zwiastun już dostępny

Oceniając po zwiastunie, nowa odsłona serialu "MacGyver" zapowiada się dokładanie tak, jak mogliśmy się tego spodziewać. Dużo akcji, pełno nietypowych gadżetów i trików oraz charakterystyczny główny bohater. 

19.05.2016
10:03
Pierwszy zwiastun nowej odsłony serialu MacGyver
REKLAMA
REKLAMA

Charakterystyczny, choć na pierwszy rzut oka - zdecydowanie mniej charyzmatyczny niż ten grany przez Richarda Deana Andersona. Aktorem, który w realizowanym przez stację CBS reboocie "MacGyvera" wcieli się w postać głównego bohatera jest Lucas Till. Dwudziestopięcioletni Amerykanin, znany jest między innymi z takich produkcji jak między innymi „Miasteczko bohaterów”, „Hannah Montana” oraz „X-Men: Pierwsza klasa” i „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”. Aktor zadebiutował w wieku 13 latach, występując w „Lighting Bug” z 2004 roku.

REKLAMA

Reboot ma opowiadać historię przyjęcia Angus MacGyver do sekretnej organizacji, która działając w ukryciu usiłuje zapobiegać rozmaitym niebezpieczeństwom zagrażającym światu. Scenariusz serialu napisze Paul Downs Colaizzo, a reżyserem pilota będzie James Wan („Piła”, „Obecność”, „Szybcy i wściekli 7″).

Nowy "MacGyver" trafi na antenę na jesień tego roku - to, czy doczeka się pełnego sezonu, uzależnione jest od wyników oglądalności pierwszych odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA