REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Trzecia cześć "Maczety" jednak powstanie

Choć wielu postawiło już na tym filmie krzyżyk, wszystko wskazuje na to, że "Machete Kills Again In Space" jednak doczeka się premiery. I to być może już całkiem niedługo, bowiem zdjęcia do tej produkcji rozpoczną się jeszcze w tym roku.

03.04.2015
10:17
Trzecia cześć Maczety jednak powstanie
REKLAMA
REKLAMA

"Machete Kills Again In Space" jest trzecią częścią serii zapoczątkowanej w 2010 roku filmem "Maczeta". Po katastrofalnych wynikach finansowych drugiej odsłony tej trylogii - "Maczeta zabija", która przy budżecie sięgającym 20 milionów dolarów na całym świecie zarobiła jedynie 15 milionów, powstanie wieńczącego trylogię widowiska stanęło pod ogromnym znakiem zapytania.

Danny Trejo, aktor, który wcielił się w postać głównego bohatera, w rozmowie z serwisem Halloween Daily News oświadczył, że do realizacji "Machete Kills Again In Space" jednak dojdzie, a produkcja ruszy pod koniec tego roku. Premiery możemy się więc spodziewać w 2016.

REKLAMA

Fani twórczości Roberta Rodrigeza mają więc powody do radości. Trzecia część "Maczety" zapowiada się - o ile komuś odpowiada tego typu stylistyka - naprawdę świetnie. Cieszy, że kilkumilionowa strata nie zniechęciła Rodrigeza do zakończenia trylogii. Tym bardziej, że "Machete Kills Again In Space" też raczej nie podbije box office'u i szczerze mówiąc wątpię, żeby w ogóle miało szansę się zwrócić.

machete kills again in sapce
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA