REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znamy datę premiery czarno-białej wersji filmu "Mad Max: Na drodze gniewu"

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, monochromatyczna wersja "Mad Max: Na drodze gniewu" - nosząca podtytuł "Black and Chrome Edition" - swoją premierę będzie miała jeszcze w 2016 roku. Niestety, nie trafi ona do kin. 

15.09.2016
11:16
Znamy datę premiery czarno-białej wersji Mad Max: Na drodze gniewu
REKLAMA
REKLAMA

George Miller początkowo zamierzał zrealizować film "Mad Max: Na drodze gniewu" w czarno-białej stylistce, ale ostatecznie zrezygnował z tego pomysłu, obawiając się, że tego typu posunięcie sprawi, że jego dzieło kojarzyć się będzie z widowiskiem artystycznym i nie odniesie sukcesu komercyjnego. Gdy jednak czwarta część "Mad Maksa" okazała się kasowym sukcesem, temat powrócił. Sam Miller nieustannie zapewniał, że monochromatyczna wersja prezentuje się efektowniej niż kolorowa.

REKLAMA
mad-mad-na-drodze-gniewu-black-and-chrome-edition class="wp-image-74215"

Prezentuje, a nie prezentowałaby się, bowiem czarno-biały "Mad Max: Na drodze gniewu" istnieje już od dłuższego czasu, czekał jednak na swoją premierę. Miller bardzo chciał zaprezentować go w kinach. To zamierzenie nie dojdzie jednak do skutku. "Black and Chrome Edition" trafi jedynie na płyty DVD i Blu-Ray. Premiera odbędzie się 6 grudnia, wraz ze specjalnym wydaniem "Mad Max High Octane Collection", w skład którego wejdą wszystkie dotychczasowe filmy z serii, uzupełnione o szereg dodatków - w tym także "Fury Road" B&W. Monochromatyczna wersja będzie także dostępna w sprzedaży oddzielnie, na jednej płycie z wersją kinową.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA