REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Rysiek z Klanu i jego gang kombinują, jak zdobyć siano dla czworonogów. Nowa odsłona akcji Mafia dla psa

Mafia dla psa przypomina nam o czworonożnych przyjaciołach. Tym razem nie uczy, jak obchodzić się ze zwierzakami, ale prosi o wsparcie tych, które mieszkają w schroniskach. A wszystko w mafijnym stylu.

21.12.2018
12:56
Mafia dla psa
REKLAMA
REKLAMA

Mafia dla psa to akcja społeczna, która od kilku lat zbiera fundusze przeznaczane na pomoc zwierzętom. Zima to szczególnie ciężki czas dla schronisk, które muszą zadbać o właściwie ocieplenie miejsc, w których przebywają czworonogi. W okresie świątecznym często przybywa zwierzaków w takich miejscach i trzeba im wszystkim zapewnić ciepłe miejsce do spania. Do tego oczywiście najbardziej potrzebne są fundusze, a więc siano, które jest tematem przewodnim tegorocznej edycji akcji.

W najnowszym spocie promującym akcję wzięli udział między innymi Piotr Cyrwus, znany przede wszystkim z kultowej roli Ryśka z „Klanu”, Michał Czernecki („Ucho prezesa”, „Planeta singli”), Marcin Sztabiński („Wołyń”, „Listy do M.”), Bartłomiej Firlet („Planeta singli”) i Bartłomiej Kotschedoff („Kobiety mafii”). Jest to kontynuacja akcji prowadzonej od 2012 roku, w której aktorzy promowali pomoc zwierzakom w przewrotny i humorystyczny sposób.

Obecna odsłona pokazuje członków mafii, którzy trafili do więzienia. Posługujący się więziennym żargonem aktorzy opowiadają o problemach ze skołowaniem tematu przewodniego, czyli siana. Bawiąc się konwencją, nawiązują oczywiście do funduszy, które umożliwią schroniskom odpowiednią opiekę nad zwierzętami w trakcie nadchodzących, najzimniejszych miesięcy roku.

REKLAMA

Zbiórka pieniędzy odbywa się na portalu ratujemyzwierzaki.pl. Aktorzy zachęcają w filmiku także do udostępniania materiału i szerzenia informacji o akcji.

Zbiórka akcji Mafia dla psa rozpoczęła się 20 grudnia i potrwa do 1 stycznia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA