REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Pandemia nie powstrzyma Magdy Gessler. Dzisiaj premiera nowego sezonu „Kuchennych rewolucji”

Magda Gessler powraca. Na platformie Player.pl właśnie dzisiaj pojawiło się kilka pierwszych odcinków 22. sezonu „Kuchennych rewolucji”. Jest to edycja zupełnie inna od wszystkich poprzednich, bo nagrywana w czasach pandemii. Twórcy zapewniają jednak, że emocji nie zabraknie.

14.01.2021
14:13
kuchenne rewolucje magda gessler
REKLAMA
REKLAMA

Na początku 2020 roku w związku z pandemią rząd wprowadził obostrzenia, w związku z którymi branża gastronomiczna musiała się zamknąć. Restauracje znalazły się w trudnym położeniu. Dlatego pomoc Magdy Gessler przydałaby się im w tym momencie bardziej niż w normalnych warunkach. Niestety ze względu na koronawirusa ostatni sezon „Kuchennych rewolucji” został przerwany w trakcie emisji. Fani wstrzymywali oddech w oczekiwaniu na kolejne odcinki i w końcu ich cierpliwość została nagrodzona.

Premiera nowego sezonu „Kuchennych rewolucji” na Player.pl

Chociaż drugi lockdown jeszcze bardziej niż pierwszy daje się branży gastronomicznej we znaki, Magda Gessler powraca w pełnej krasie. Dzisiaj bowiem premiera 22. sezonu „Kuchennych rewolucji”. W oficjalnym opisie programu czytamy:

To będzie sezon inny niż wszystkie, choć i tym razem nie zabraknie dużych emocji. Obecnie, gdy coraz więcej barów i lokali zamyka lub zawiesza swoją działalność, pomoc znanej restauratorki będzie potrzebna jeszcze bardziej niż zwykle. Jak w dobie pandemii właściciele poradzą sobie z "Kuchennymi rewolucjami"? Restauratorzy musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości i niełatwych warunkach pracy. W tym trudnym dla gastronomii czasie, z pomocą przychodzi jednak Magda Gessler!

REKLAMA

W pierwszym odcinku pandemicznego sezonu znana restauratorka odwiedza Barlinek, aby pomóc rozwinąć się Wielkopolance. Lokal pięć lat temu przejęła Olga. Od tamtej pory zmaga się z problemami finansowymi, a w prowadzeniu interesu niezbyt udolnie pomaga jej życiowy partner. O rewolucję Magdę Gessler poprosiła jej córka. Czy celebrytce uda się postawić biznes na nogi? O tym możecie przekonać się już teraz za pośrednictwem platformy Player.pl.

Pierwszy odcinek został bezpłatnie udostępniony na platformie Player.pl. Użytkownicy serwisu mogą jednak obejrzeć również pięć kolejnych. Następne będą pojawiać się co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA