REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Urodzinowy taniec Gessler podbił serca internautów: "Lepiej od Lewandowskiej"

Magda Gessler należy do grona gwiazd, która chętnie pokazuje swoje życie prywatne obserwatorom w mediach społecznościowych. 10 lipca restauratorka kończy 70 lat, a na jej Instagramie nie zabrakło relacji z imprezy urodzinowej, którą wyprawiła ciut wcześniej. Nagranie, na którym tańczy, stało się hitem wśród internautów, którzy otwarcie piszą: lepiej od Lewandowskiej.

10.07.2023
10:43
Magda Gessler
REKLAMA

Magda Gessler 10 lipca kończy 70 lat. Gwiazda, która słynie z ogromnej ekspresji, nigdy nie ukrywała, że uwielbia się bawić. Dlatego nie dziwi nagranie, jakie pojawiło się na Instagramie restauratorki. Gessler z nieopisaną radością oddaje się radosnym pląsom na parkiecie, gdzie towarzyszy jej m.in. córka Lara.

REKLAMA

Tak tańczy Magda Gessler. Nagranie podbiło serca fanów.

W komentarzach Gessler dostała nie tylko urodzinowe życzenia, ale i również mnóstwo komplementów odnośnie jej ekspresyjnego tańca. Lepiej od Lewandowskiej; Piękna energia bije z tego filmu; Pani Madziu, piękny taniec w pięknej, kolorowej stylizacji; Niech życie panią rozpieszcza - komentowali internauci. Na urodzinowej imprezie Magdy Gessler nie zabrakło osób ze świata show-biznesu.

Na imprezę Gessler zaprosiła śmietankę show-biznesu i Roberta Biedronia

REKLAMA

Zaproszony został też Robert Biedroń z partnerem, który przez zawodowe obowiązki nie mógł pojawić się na urodzinach restauratorki. Z kolei na instagramowych nagraniach widać, że impreza dopisała, a Gessler pochwaliła się prezentami od gości, w tym pięknymi kwiatami, którymi została niemal zasypana.

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Jest właścicielką kilkunastu restauracji, ale też malarką i felietonistką. Od lat współpracuje ze stacją TVN, gdzie jest gospodynią programu "Kuchenne rewolucje". W show potrafi być ostra jak brzytwa i bezlitośnie ocenie lokale, które następnie poddaje metamorfozie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA