REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Przeciwnicy "Magii nagości" będą zadowoleni. Program znika z anteny i pewnie szybko nie wróci

Polska wersja "Magii nagości" choć doczekała się wielu sympatyków, zdobyła też spore grono przeciwników. Po trzech sezonach kontrowersyjnego programu, show znika z anteny Zoom TV. Czy jednak program jest zbyt odważny dla Polskiego widza?

29.03.2023
12:39
magia nagości kontrowersje skargi premiera
REKLAMA

Choć komercyjne telewizje lansują wiele programów, gdzie bohaterowie są mocno kontrowersyjni, a ich wypowiedzi wołają o pomstę do nieba, to jednak swego czasu nagie spotkania w "Magii nagości" wywoływały skandal. Pojawiła się nawet skarga na randkowy show do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Być może Polacy nie są gotowi na tyle nagości i program po prostu nie przypadł do gustu większej części społeczeństwa. Przypomnijmy, że bohaterowie "Magii nagości" wybierają swoich kandydatów oraz kandydatki na podstawie nagiego ciała, które odsłaniane jest w programie bez cenzury.

REKLAMA

"Magia nagości" nie pojawi się w wiosennej ramówce Zoom TV.

Jak donosi magazyn Press, program, w którym gospodynią była aktorka Beata Olga Kowalska, nie pojawi się w wiosennej ramówce Zoom TV. W najbliższym czasie stacja planuje też znacznie ograniczyć polskie produkcje. Biuro Prasowe grupy Kino Polska nie zdradziło na ten moment żadnych szczegółów. Poza "Magią nagości" stacja zrezygnowała też z takich polskich programów, jak m.in. "Poranny rogal", "dom w cenie mieszkania" czy "Polscy naukowcy na świecie". Co do "Magii nagości", to już pod koniec stycznia dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej grupy Kino Polska Małgorzata Łupina sugerowała, że programu możemy nie zobaczyć na wiosnę. Wtedy tłumaczono, że stacja Zoom TV stawia po prostu na inne produkcje.

REKLAMA

W październiku 2022 roku stacja Zoom TV tłumaczyła, że wyniki oglądalności są zadowalające

Być może "Magia nagości" nie osiągnęła satysfakcjonujących wyników oglądalności, choć jeszcze w październiku 2022 roku biuro prasowe tłumaczyło, że wyniki są zadowalające. "Magia nagości" zadebiutowała w Polsce w 2021 roku i doczekała się trzech sezonów. Oryginał pod nazwą "Naked Attraction" powstał w Anglii i doczekał się swoich odpowiedników, m.in. w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA