REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Instagramie, przestań nam Make Life Harder prześladować. Popularny profil został zbanowany

Make Life Harder zostało zablokowane na Instagramie. Duet satyrycznych blogerów poinformował o tym na swoim Facebooku.

20.11.2020
8:49
Make Life Harder instagram
REKLAMA
REKLAMA

Make Life Harder od wielu lat pomaga setkom tysięcy swoich fanów zmierzyć się z absurdami codziennego życia Polaków i debaty publicznej w naszym kraju. Blog został początkowo pomyślany jako parodia lifestyle'owej strony Kasi Tusk (Make Life Easier). Szybko jednak stał się samodzielnym fenomenem. Jego założyciele Jakobe Mansztajn i Rafał Żabiński zdobywają kolejnych miłośników, komentując tematy dotyczące zarówno problematyki mody, urody, showbiznesu, jak i społecznej, egzystencjonalnej oraz politycznej.

Ze względu na swoje bezpretensjonalne podejście, Make Life Harder stało się prawdziwym fenomenem.

Na Facebooku duet śledzi niemal 307 tys. osób, a na Instagramie licznik ostatnio wskazywał niemal 550 tys. followersów. Niestety, konto w tym ostatnim medium społecznościowym zostało zablokowane. Jakobe i Rafał poinformowali o tym wczoraj w nocy:

Drodzy, konto MLH na Instagramie zostało zablokowane. Jak to mówią: it’s been one hell of a ride. Ale nie traćcie dobrych humorów, wrócimy w ten czy inny sposób - czytamy w poście na Facebooku.

Nie wiadomo co dokładnie jest powodem zablokowania konta na Instagramie.

W ostatnim czasie Make Life Harder w mediach społecznościowych mocno angażował się w protesty po decyzji TK w sprawie ustawy o aborcji, a wiele osób biorących w nich udział nagrywało filmiki i oznaczało je tagami z nazwą duetu, które były od razu udostępniane przez Jakobe i Rafała. Dlatego fani w komentarzach podejrzewają, że ban wynika z działań zwolenników prawej strony sporu.

Tak jak świstak siedział i zwiał i zwiał te sreberka tak płatne pisowskie trolle siedziały i zgłaszały i zgłaszały to konto — czytamy w jednym z komentarzy.

Poza podobnymi domysłami, w komentarzach pod tekstem pojawiło się dużo słów wsparcia i żartobliwych wyrazów tęsknoty za materiałami, jakie pojawiały się na Instagramie Make Life Harder.

AKTUALIZACJA [20.11.2020 13:14]: Instagramowy profil Make Life Harder powrócił, o czym duet blogerów poinformował na swoim Facebooku:

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA