REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. VOD

„Mam Talent!” wraca na ekrany. Program obejrzysz już dzisiaj

„Mam Talent!”, popularny program rozrywkowy, wraca na antenę TVN. Nowe odcinki emitowane będą co sobotę. Dzisiaj o 20.00 premiera nowego sezonu.

07.09.2019
11:10
Mam Talent! - kadr promocyjny
REKLAMA
REKLAMA

Mam Talent!”, bazujące na brytyjskim formacie „Britain’s Got Talent” to program typu talent show, w którym uczestnicy z różnych krajów prezentują najróżniejsze umiejętności - od śpiewu, tańca, fechtunku, gry na szklankach, czy chodzenia na rękach, po wiele innych, bardziej zaskakujących i niespotykanych talentów.

Program cieszy się ogromną popularnością w Polsce i na całym świecie.

Dotychczas powstało przeszło ponad siedemdziesiąt krajowych wersji programu, dzięki czemu produkcja znalazła się w Księdze Rekordów Guinessa.

Mam Talent! - logo class="wp-image-320790"

Polska edycja szybko podbiła też ramówkę stacji TVN, gdzie kolejne odcinki emitowane są nieprzerwanie od 2008 roku. W tym czasie wybrano jedenastu zwycięzców. W jury od początku zasiadają piosenkarka Agnieszka Chylińska, a także aktorka Małgorzata Foremniak. Trzeci członek jury zmieniał się przez lata. Obecnie paniom towarzyszy Augustin Egurola, który zastąpił Kubę Wojewódzkiego i Roberta Kozyrę.

REKLAMA

Jacy uczestnicy pojawią się w nowej edycji i jakie zaskakujące talenty będą posiadać, dowiemy się już dziś, gdy produkcja wróci na antenę. Rywalizację uczestników będziemy mogli oglądać co tydzień, w soboty.

Pierwszy odcinek 11. sezonu programu pojawi się już dziś, tj. w sobotę 7 września o 20.00. Program można oglądać też na platformie Player.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA