REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Uczestnik "Mam talent" umarł w trakcie programu. Publiczność sądziła, że to część widowiska

Podczas występu uwielbianego hiszpańskiego artysty doszło do tragedii. Popularny iluzjonista Arsenio Puro, półfinalista "Mam talent", umierał na scenie. Widzowie byli pewni, że oglądają część zaplanowanego show.

19.10.2022
8:45
mam talent uczestnik umarł na scenie arsenio puro śmierć
REKLAMA

Jak donosi hiszpański dziennik "El Mundo", w ostatnią sobotę w Madrycie doszło do wstrząsającego wydarzenia. Arsenio Puro, niezwykle popularny w Hiszpanii iluzjonista i półfinalista "Mam talent", w trakcie wykonywania jednej ze swoich sztuczek nagle upadł na scenę. Początkowo publiczność śmiała się, przekonana, że to żart. Po dłuższej chwili kolejne osoby zaczęły orientować się, że coś jest nie tak.

Gdy mężczyzna wciąż nie wstawał, widownia zaczęła pojmować, co tak naprawdę się wydarzyło. Obecni na miejscu funkcjonariusze policji wbiegli na scenę i rozpoczęli reanimację; wkrótce po Puro przyjechała karetka, która zawiozła go do szpitala. Tam lekarze stwierdzili atak serca. Niestety, mimo ich wysiłków, będącego już w stanie krytycznym iluzjonisty nie udało się uratować.

REKLAMA
Arsenio Puro - Mam talent

Półfinalista Mam talent umierał na scenie

REKLAMA

Upadł na ziemię. To tak zabawne przedstawienie, że w pierwszych chwilach ludzie się śmiali - myśleli, że to tylko kolejny żart. Wszyscy go bardzo lubili; był artystą, który tysiące razy wystąpił w Sali Houdiniego. Robił to co tydzień przez 25 lat!

- opowiedział "El Mundo" przyjaciel magika.

Podobno Puro skarżył się na bóle w klatce piersiowej już od kilku dni. 46-latek nie przypuszczał jednak, że to poważne i ostatnie ostrzeżenie od organizmu. Z drugiej strony - według relacji współpracownika - nie miał żadnych problemów zdrowotnych i nie wykonywał w ostatnim czasie żadnych sztuczek zagrażających zdrowiu. Gdy padł na scenę, po kilku minutach wciąż jeszcze miał puls i ciągle oddychał.

W kultowej Sali Houdiniego w Madrycie pracował już od ponad dwudziestu lat, nieustannie zabawiając publiczność. Największą popularnością Puro cieszył się od czasu awansu do półfinału "Mam talent" w 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA