REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Maneskin wpadli do Polski! Sprawdzamy, kogo i o której usłyszymy na Polsat SuperHit Festival 2021

Maneskin w Polsce! Tak, zwycięzcy Eurowizji 2021 wpadli do Polski i zagrają koncert w ramach Polsat SuperHit Festival 2021. O której wystąpią i kto jeszcze zagra koncert w Operze Leśnej?

26.06.2021
14:00
maneskin w polsce polsat superhit festival 2021
REKLAMA

Polsat SuperHit Festival 2021 wystartował w piątek wieczorem, a zakończy się już dziś. I to właśnie na dziś zaplanowany jest koncert największej gwiazdy tej imprezy, czyli zwycięzców tegorocznego turnieju Eurowizji. Maneskin są właśnie w trakcie trasy po Europie. Bilety na ich występ w Polsce rozeszły się błyskawicznie; nic dziwnego, bowiem Włosi podbili serca europejskich słuchaczy. Ciężko powiedzieć, czy przewidywali sukces o takiej skali; sam nie spodziewałem się, że numery z glam-rockowym sznytem wpasują się w preferencje tak szerokiej i zróżnicowanej publiczności.

REKLAMA

Polsat SuperHit Festival 2021: Maneskin i inne zespoły

REKLAMA

Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie będzie można, rzecz jasna, oglądać na żywo. Dzisiejszy wieczór będzie należeć do autorów największych i wałkowanych w radiu hitów, którzy sprzedali najwięcej płyt czy zgarnęli na tej scenie Bursztynowe Słowiki. Zobaczymy zatem Enej i występ pt. 10 lat od wygranej w „Must be the music”, a następnie koncert „Najlepsi z Najlepszych”, w który wliczają się: Maneskin, sanah, Sławomir, Michał Szpak, Doda, Pectus, Andrzej Piaseczny, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, IRA, Kortez i Justyna Steczkowska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00 w Polsacie. Nie wiadomo, kiedy dokładnie będą występować kolejni artyści.

Na imprezie w Operze Leśnej będzie bawiła się publiczność i zapełni dozwolone 50% miejsc. Są też dodatkowe miejsca dla zaszczepionych osób. Imprezę obejrzycie w telewizji POLSAT; online wydarzenie będzie można zobaczyć za pośrednictwem serwisu WP Pilot oraz Ipla.tv.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA