REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Emma Stone i Jonah Hill w serialu Netfliksa. Maniac obejrzysz już teraz w serwisie

Takich nazwisk w jednym serialu jeszcze u Netfliksa nie było. Maniac to nowa miniseria platformy, w której w głównych rolach zobaczymy Emmę Stone i Jonah Hilla, a partnerować im będą m.in. Justin Theroux i Julia Garner. Produkcja właśnie wylądowała w serwisie Netflix.

21.09.2018
9:18
maniac wariat netflix serial data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Wariat jest czarną komedią, która zabierze nas do przyszłości, gdzie o wiele więcej jest możliwe. Annie Landsberg (Emma Stone) i Owen Milgrim (Jonah Hill) nie są szczęśliwi. Każde z nich ma na swoim koncie jakieś traumy, złe wspomnienia, których chciałoby się pozbyć. Dwójka nieznajomych decyduje się na wzięcie udziału w niezwykłym eksperymencie. Testowany jest farmaceutyk, który ma podobno wyleczyć ludzki umysł z urazów, chorób i cierpień. Co więcej, badania mają nie przynieść żadnych skutków ubocznych. Żyć, nie umierać!

Dwójka głównych bohaterów początkowo nie pała do siebie sympatią.

REKLAMA

To wszystko jednak się zmienia, gdy okazuje się, że stają się sobie potrzebni. Maniac to serial pokręcony - mamy tu bohatera ze schizofrenią, ból codzienności, dowcip, podróże w czasie, alternatywne rzeczywistości i nieoczekiwaną śmierć. Wszystko to tworzy wybuchową, ale i - jak twierdzą pierwsi recenzenci - intrygującą mieszankę.

Serial Maniac obejrzycie w serwisie Netflix. Na platformie dostępnych jest dziesięć odcinków produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA