REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka

Mapy Google pokazują dom Batmana. Można wejść do środka, a nawet… znaleźć przejście do sekretnych jaskiń

To się nazywa kreatywna reklama. Okazuje się, że dom Mrocznego Rycerza z filmu Batman v Superman to prawdziwe miejsce, które można odwiedzić za pomocą Map Google oraz Google Cardboard.

31.03.2016
19:22
Mapy Google pokazują dom Batmana. Można go zwiedzać, a nawet…
REKLAMA
REKLAMA

W filmie Batman v Superman Bruce Wayne ma za sobą ponad 20-letnią walkę z zorganizowaną przestępczością. Przez ten czas wiele się zmieniło. Mroczny Rycerz stracił Robina, z kolei jego rodzinna willa stanęła w ogniu. Widzowie mają kilka okazji, aby zobaczyć jej zgliszcza podczas seansu. Zniszczony budynek jest również widoczny powyżej.

Kogo jak kogo, ale Batmana stać na postawienie nowego domu.

Ten jest po prostu cudowny. Surowy, z wielkimi oknami, położony zaraz nad rzeką, z dala od innych budowli, ludzi oraz hałasu - właśnie tak wygląda dom z moich marzeń. Czyli jednak mam w sobie coś z Mrocznego Rycerza.

mapy google matman v superman 1 class="wp-image-61630"

Do rezydencji Batmana można wejść za pomocą Mapy Google. Wykorzystanie technologii Street View pozwala swobodnie rozejrzeć się po domu, zarówno w oknie przeglądarki, jak i za pomocą smartfonu oraz Google Cardboard.

REKLAMA

Co najlepsze, znajdując się we wnętrzu rezydencji, możemy przejść przez ukryte drzwi, prosto do podziemnej kryjówki Batmana. W wydrążonych w skale korytarzach znajdziecie prawdziwy Batmobil, zaparkowany na środku bazy wypadowej Mrocznego Rycerza. Nie zabrakło rownież zbrojowni oraz laboratorium.

Świetny pomysł na kampanię reklamową. No i cudowny dom, w którym sam z chęcią bym zamieszkał. Jeżeli chcecie znać jego dokładną lokalizację, to jest to Orion Charter Township na północ od Detroit.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA