REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO zapowiada nowy serial kryminalny z Kate Winslet. „Mare z Easttown” opowie o policjantce na tropie mordercy

W kwietniu biblioteka HBO i HBO GO powiększy się o zupełnie nowy miniserial kryminalny pt. „Mare z Easttown”. Produkcja poświęcona doświadczonej policjantce może się pochwalić bardzo mocną obsadą i bogatą w zwroty akcji fabułą, co potwierdza opublikowany dzisiaj zwiastun. Czego możemy się spodziewać po nowej serii z Kate Winslet w roli głównej?

07.04.2021
12:07
Kate Winslet w nowej serii kryminalnej HBO. Mare z Easttown – zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Seriale kryminalne od lat należą do najważniejszych i najpopularniejszych nowości produkowanych przez stacje telewizyjne i platformy VOD. W najbliższym czasie również nie zabraknie głośnych premier tego typu, a spośród zapowiedzianych tytułów szczególnie wyróżnia się „Mare z Easttown” od HBO i spółki wiip. Liczący siedem odcinków serial opowie o tajemniczym morderstwie dokonanym w małym miasteczku. Zadanie zbadania okoliczności sprawy spadnie na barki Mare Sheehan – utalentowanej policjantki radzącej sobie w tym samym czasie z poważnymi problemami natury osobistej i rodzinnej.

Kobieta jest znana w całym Easttown ze względu na legendarny rzut wykonany przed laty w meczu koszykarskim. Jej obecna sytuacja jest jednak daleka od tamtejszej euforii. Rozwiązanie zagadki śmierci będzie więc stanowić szansę na nowy początek. Ale czy przeszłość postanowi tak łatwo jej odpuścić?

Mare z Easttown” zapowiada się na kolejny duży hit HBO. Miniseria właśnie dostała nowy zwiastun.

REKLAMA

Główną rolę w serialu zagra nagrodzona Oscarem i czterema Złotymi Globami Kate Winslet, a to nie koniec popularnych nazwisk w obsadzie. W „Mare z Easttown” pojawią się też m.in. Guy Pearce, Julianne Nicholson, Jean Smart, Ben Miles, znany z serii „X-Men” i serialu „WandaVision” Evan Peters, David Denman i Neal Huff. Pierwsze recenzje produkcji (notabene bardzo pozytywne – na Rotten Tomatoes może się ona pochwalić wynikiem 91 proc.) zwracają uwagę właśnie na bardzo udane aktorskie kreacje i poważną naturę całej opowieści.

Premiera „Mare z Easttown” nastąpi już 19 kwietnia na HBO i HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA