REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Margaret i Natalia Szroeder nagrały wspólną piosenkę. W sieci pojawił się klip do „Sold Out”

Właśnie dzisiaj zadebiutował nowy album Margaret. Wraz z premierą „Maggie Vision” światło dzienne ujrzał nowy klip piosenkarki do utworu Sold Out, który nagrała wraz z Natalią Szroeder.

12.02.2021
16:59
margaret sold out natalia szroeder
REKLAMA
REKLAMA

Na ten dzień fani Margaret czekali od dawna. Po dwóch latach od premiery jej ostatniego krążka, „Gaja Hornby”, minęły już bowiem dwa lata. Dzisiaj, 12 lutego 2021 roku, światło dzienne ujrzało wydawnictwo zatytułowane „Maggie Vision”. To jednak nie koniec dobrych wieści dla miłośników piosenkarki. Jednocześnie w sieci zadebiutował klip do jednego z utworów, które znalazły się na albumie.

Zapraszam Was na finał mojej wizji, którą dzieliłam się z Wami po kawałku przez ostatni rok. Sprawdźcie wyjątkowy teledysk do „Sold Out” z boską @natalia_szroeder — czytamy w poście na Facebooku.

Margaret nagrała kawałek Sold Out z Natalią Szroeder. Obie piosenkarki występują też w klipie zrealizowanym przez Papaya Films z Łukaszem Zabłockim jako reżyserem.

Wbrew temu, co może sugerować tytuł, Sold Out jest piosenką w języku polskim. Słychać tu inspiracje hip-hopem i urban music. Sam klip jest natomiast stylowy, klimatyczny, drapieżny i bardzo zmysłowy. Jako taki przypadł do gustu fanom Margaret.

REKLAMA

to jest MEGA dobre!!!

Czy cały album trzyma poziom Sold Out? O tym możecie się przekonać, słuchając go w internetowych serwisach. Ich listę znajdziecie na stronie Margaret.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA