REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Maroon 5 zagrają w czerwcu w Krakowie. Ceny biletów od 199 zł

Maroon 5 zagra w Polsce kolejny koncert. Zespół pojawi się w naszym kraju w czerwcu przyszłego roku. Amerykańska grupa ponownie wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie.

28.08.2018
20:50
Maroon 5 koncert Kraków
REKLAMA
REKLAMA

Wygląda na to, że poznaliśmy jedną z największych gwiazd, która w przyszłym roku odwiedzi nasz kraj. Tym razem nie chodzi jednak o legendę muzycznych scen z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

W przyszłym roku ponownie zobaczymy występ Maroon 5.

Zespół zagra 6 czerwca 2019 r. w krakowskiej Tauron Arenie. Wizyta pod Wawelem to dla amerykańskiej grupy nie pierwszyzna. Adam Levine i spółka gościli w Grodzie Kraka w czerwcu 2016 r.

Koncert w Krakowie odbędzie się w ramach międzynarodowej części trasy Red Pill Blues Tour. Całość rozpocznie się 19 lutego w australijskim Brisbane. Maroon 5 odwiedzi Azję, a następnie Europę. Na Starym Kontynencie odbędzie się zaledwie sześć występów zespołu. Widocznie amerykańskiej grupie spodobała się ostatnia wizyta w Polsce, skoro w wąskich planach znalazł się także nasz kraj.

Maroon 5 powstał w 2001 r. w Kalifornii.

Wcześniej muzycy przez kilku lat występowali pod szyldem Kara’s Flowers.

REKLAMA

Ich debiutancki krążek, zatytułowany Songs About Jane, ukazał się w czerwcu 2002 r. i do dziś pozostaje najlepiej sprzedającym się albumem zespołu. Następnie formacja wydała jeszcze pięć płyt studyjnych, z których ostatnia (Red Pill Blues) trafiła do sprzedaży w listopadzie ubiegłego roku. Gościem Maroon 5 na krakowskim koncercie będzie Sigrid. Norweską wokalistkę można było usłyszeć na tegorocznej edycji Open’er Festival.

Bilety na czerwcowy koncert trafią do sprzedaży w piątek 31 sierpnia o 10:00. Dystrybucją wejściówek zajmuje się portal livenation.pl. Ceny biletów mają wynosić, zależnie od rodzaju miejsca, od 199 zł do 800 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA