REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Marseille" - francuskie "House of Cards" już jutro w Netfliksie. Z polskim lektorem i napisami

Trzeba przyznać, że Netflix się rozruszał. Już jutro nowa premiera platformy, "Marseille", zostanie udostępniona w polskiej wersji serwisu z polskimi napisami i lektorem. 

04.05.2016
20:40
Marseille - francuskie House of Cards jutro w Netfliksie. Po polsku
REKLAMA
REKLAMA

Polscy użytkownicy Netfliksa mają - na szczęście - coraz mniej sposobności, by czuć się rozczarowani. Nowe premiery serialowe ukazują się u nad od razu z polskim tłumaczeniem, a napisy do dawniej dodanych produkcji są systematycznie uzupełniane. Nie inaczej będzie tym razem i już jutro "Marseille", francuski serial Netfliksa obejrzymy po polsku - albo z napisami, albo z lektorem.

REKLAMA

Nowa produkcja platformy przyrównywana jest nie bez powodu do "House of Cards", flagowego tytułu Netfliksa. Tematem nowego serialu są bowiem, tak samo jak w serii z Frankiem Underwoodem, żądza, władza, polityka i manipulacje. W główną rolę w "Marseille" wcielił się Gérard Depardieu. Depardieu zagrał Roberta Taro, wieloletniego burmistrza Marsylii, który będzie musiał obronić swoje stanowisko. Taro w nadchodzących wyborach zmierzy się ze swoim podopiecznym, Lucasem Barresem, w którego postać wcielił się Benoît Magimel.

Nowa seria Netfliksa liczyć będzie osiem odcinków. Wszystkie zostaną opublikowane w dniu jutrzejszym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA