REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zwiastun "Marseille", francuskiej odpowiedzi na "House of Cards"

„Marseille” to francuski thriller polityczny, realizowany przez Netfliksa. Do internetu trafił pierwszy promujący go zwiastun, zapowiadający produkcję, która spodoba się wszystkim fanom "House of Cards"

04.04.2016
9:32
Zwiastun „Marseille”, francuskiej odpowiedzi na „House of Cards”
REKLAMA
REKLAMA

"Marseille" nie jest po prostu francuską wersją "House of Cards", choć poruszać będzie podobne tematy: ambicję, władzę, cynizm i bezwzględność świata polityki. Głównym bohaterem tej produkcji, której pierwszy sezon ma liczyć 8 odcinków, będzie Robert Taro (Gerard Depardieu), długoletni burmistrz Marsylii. W zbliżających się wyborach jest on zmuszony rywalizować o władzę z młodym i ambitnym kandydatem, którego niegdyś wyznaczył na swojego następcę, reprezentującym inne, nowoczesne podejście.

REKLAMA

Wygląda na to, że "Marseille" ma spore szanse spodobać się wszystkim fanom "House of Cards", a jednocześnie - dzięki innej narracji i środowisku, w którym rozgrywać się będzie akcja serialu - opowiedzieć świeżą i intrygującą historię, która nie będzie wtórna w stosunku do najsłynniejszej bodaj produkcji Netfliksa. W obsadzie, poza Depardieu, znaleźli się między innymi Benoit Magimel, Geraldine Pailhas, Nadia Fares, Gerard Meylan, Nassim Si Ahmed, Antoine Coesens, Hippolyte Girardot i Carolina Jurczak. Premiera zapowiedziana jest na 5 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA