REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Marshall Matters wraca - nowy singiel Eminema!

Rychło w czas! Od czasów nienajlepszego - chociaż megahitowego - "Recovery" z 2010 Eminem milczał solowo, udzielał się jedynie od czasu do czasu u innych artystów. Ale koniec czekania! 5 listopada ukaże się ósmy album Eminema "The Marshall Matters LP 2"!

28.08.2013
18:34
Marshall Matters wraca – nowy singiel Eminema!
REKLAMA

Już sam tytuł zapowiadanego krążka wzbudza dreszczyk emocji - krążek ten zdaje się być kontynuacją lub mocnym nawiązaniem do trzeciego albumu Eminema "The Marshall Matters LP", z którego to pochodzą takie legendarne już hity rapera jak "The Real Slim Shady" czy "Stan". Album ten sprzed ponad dekady jest uznawany za największe dzieło rapera. Niedawno ten krążek razem z albumem "The Eminem Show" uzyskał status diamentowej płyty. Eminem stał się tym samym jedynym raperem którego dwa albumy pokryły się diamentem.

REKLAMA

Jednak zanim oficjalny pierwszy singiel ujrzał światło dzienne, poznaliśmy już jeden kawałek z nadchodzącego krążka. Jest to utwór "Survival", który został wykorzystany w trailerze gry Call of Duty: Ghosts. Gościnnie słyszymy w nim wokalistkę Lis Rodrigues.

REKLAMA

Sam raper potwierdził że nie jest to singiel z nadchodzącej płyty, a ten ukaże się "już wkrótce". W niedzielę wieczorem czasu amerykańskiego pojawiły się pierwsze oficjalne informacje "The Marshall Matters LP2" ukaże się już piątego listopada, za produkcję odpowiadają Rick Rubin, Dr. Dre oraz sam Eminem. Pierwszy singiel zatytułowany "Berzerk" właśnie miał swoją premierę!

Zarówno w słowach jak i w brzmieniu Eminem deklaruje powrót do czysto hip-hopowych korzeni: Let's take it back to straight hip-hop and start it from scratch. Let's bring it back to that vintage Slim, bitch! Nie ma co ukrywać, że ostatnie albumy Eminema (przede wszystkim "Relapse" i "Recovery") były zaledwie cieniem geniuszu rapera z Detroit. Teraz wygląda na to, że prawdziwy Marshall Matters faktycznie powraca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA