REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. YouTube

Martyna Wojciechowska została youtuberką. Nie chciała być już „lamusem”

Najsłynniejsza polska dziennikarka podróżnicza przenosi się do internetu. Założyła swój kanał na „Dalej - Martyna Wojciechowska” i niczym rasowa youtuberka już prosi o „suba”. Będzie rozmawiać na nim z ludźmi, „którzy odważyli się zaryzykować, zrobić krok dalej i sięgnąć po więcej”.

10.04.2021
9:19
Martyna Wojciechowska została youtuberką. Nie chciała być już „lamusem”
REKLAMA
REKLAMA

Martyna Wojciechowską jest kierowcą rajdowym, przez 10 lat była naczelną „National Geographic Polska”, prowadziła program „Kobieta na krańcu Świata” i wydała kilkadziesiąt książek. Teraz spróbuje swoich sił jako youtuberka i podcasterka, co przy jej doświadczeniu, osobowości i znajomościach, jest skazane na sukces. W zwiastunie kanału „Dalej” wyjaśniła, co stało za taką decyzją.

Historia jest bardzo prosta. Otóż moja 13-letnia córka Marysia powiedziała mi, że to, że pracuje w telewizji jest „lamerskie”, czyli jestem „lamusem”. Jeżeli chcę być naprawdę „cool”, to muszę mieć kanał na YouTube. Postanowiłam być cool dla mojego dziecka i zaimponować jej. I tak to się zaczęło.

Świeżo upieczona 46-letnia youtuberka przyznała też, że oprócz tego ma wspaniałych rozmówców. Ludzi którzy są idealnym odzwierciedleniem hasła >>Dalej<<, bo chcą wiedzieć, co jest dalej. Tak jak ja chcę wiedzieć, tak jak ja jestem ciekawa. To są ludzie, którzy potrafią czerpać z życia więcej” zapwniła.

REKLAMA

Pierwszy wywiad na youtube'owym kanale Martyny Wojciechowskiej będziemy mogli zobaczyć w środę (14 kwietnia) o 20:00.

Martyna Wojciechowska nie jest pierwszą gwiazdą telewizji ze „starej gwardii”, która dostrzegła szansę na zdobycie nowych odbiorców na YouTube – medium kojarzący się głównie młodzieżą. Od lat o filmowych smaczkach opowiada 58-letni Cezary Pazura (745 tys. subskrybcji), 49-letni Tomasz Kammel przeprowadza wywiady (189 tys), 53-letni Szymon Majewski rozśmiesza ludzi (105 tys.), a 57-letni Robert Makłowicz jest po prostu Robertem Makłowiczem (319 tys.)

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA